2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اول پیاز سرخ میکنم ، زرد چوبه میزنم بعدش سیرو اضافه میکنم

گوشتو با سیر و پیاز یه ربع تفت میدم 

رب و  ادویه هم کاری میزنم روش آب جوش میریزم میزارم گوشت بپزه کامل ( نمک و فلفل وسطای پخت اضافه میکنم)

بامیه رو جدا یه ربع تفت میدم و نیم ساعت آخر  میریزم داخل خورشت 

بیشتر از نیم تا یک ساعت نباید بشه اصلا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2728

میتونی به جای کاری

دارچین و زعفرون بزنی 

آبلیمو هم حتما بزن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
پیاز و گوشت و سیر و رب گوجه و ادویه و فلف تفت میدین و بعد میدارین بپزه یه ساعت اخر هم بامیه ها رو ا ...

این همون چلو گوشت ما کرمانی هاست، ک مواد اولیشو شما گفتی با این بامیه ک اخر سر اضافه میشه اسمش تغیر میکنه میشه خورشت بامیه😊

گوشتت که پخته شد بامیه که تفت دادین رو با گوجه اضافه کن همون قیمه بادمجونه جای بادمجون بامیه بریز من گوجه رنده شده هم اضافه میکنم عالی میشه. ادویه جات و آبغوره و ...

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

سلام من ایرانی نیستم

خورشت بامیه این مدل درست میکنم همه تعریف میکنن  

یکم روغن میریزی  یه گوجه ریز میکنیم تقت میدیم تو قابلمه بامیه ها رو که قبلا شسته و سرو ته شو زده میریزیم تو روغن تفت میدیم بعد دو حبه سیر رنده یا میکوبیم ب انها اضافه میکنیم ویه قاشق کوچک  رب میزنیم نمک و فلفل قرمز و زرد چوبه  آب هم به میزان لازم میریزیم سر قابلمه رو میبندیم منظر میشیم تا اب خشک بشه وبه روغن بیاد

نکته باید خوب پخته بشه اما ظاهرش بهم نریزه

خدایامرسی عشقمو آفریدی
سلام من ایرانی نیستم  خورشت بامیه این مدل درست میکنم همه تعریف میکنن   یکم روغن میریزی & ...

ما این و در کنار گوشت درست میکنیم به عنوان خورشت دوم وداخلش گوشت نمیریزیم

خدایامرسی عشقمو آفریدی