1600
1480

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

موز بخور پتاسیم داره. قهوه بخور کافئین داره. دوش آب سرد بگیر جریان خون رو زیاد کنه. حرکات کششی انجام بده همراه با تنفس عمیق تا اکسیژن رسانی بشه به بافتهای تخریب شده

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
1546
1432

عزیزم اولا باید خوب گرم کنی بعد تمرین حتما سرد کنی و بعدش دوش بگیری به اندازه کافی بخوابی حرکات کششی انجام بدی و تمرینتو اصلااااا ول نکن حتی با درد

همه ی مهربونا یه صورت سیاه دارن که سیاهیشون غلیظ تر از بقیه ادماس...عشقا صلوات بفرستید اگه امضامو دیدید♥

من چند ماهه میرم هنوزم بعد بعصی جلسات اینطوری میشم...خودش خوب میشه..کاری نمیخواد بکنی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
1396
اخه من کلا لاغرم برا پایین تنه میرفتم که پر بشه.رفتم برا ران کار کردم حالا گرفته خیلی.

با آب گرم دوش گرفتی اولش اون تور میشه کلا انگار ریختن سرت و کتکت زدن خیلی آدم کوفته میشه

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
1547