2733
2734
عنوان

ینیییی مشکلی پیش اومده یاااا چی؟

121 بازدید | 5 پست

خانوما من رشتم انسانی رتبم ۱۱هزار منطقه یک شدم 

دوتا رشته انتخاب کرده بودم روانشناسی و علوم تربیتی 

بعد از سراسری روزانه و شبانه و شهید مدنی پیام نور زدم بعدش تقریبا همه غیررانتفاعی های شهرمون حدودا ۸ تا 

امروز تو نتایح ک نگا کردم دیدم فقط یدونه دانشگاه قبولم کرده اونم فقط یکی از غیر انتفاعی ها ینی چی ینی من چرا باید پیام نورم حتا قبول نشم؟ حدقل باید تمام غیر انتفاعی ها قبول میشدم ولی فقط یدونه شدم ینی چی 

خب به دونه قبول میشی همه رو که قبول نمیشی بعدم باید پیام نور را قبل غیر انتفاعی می زدی ترتیب را رعایت کردی؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
خب به دونه قبول میشی همه رو که قبول نمیشی بعدم باید پیام نور را قبل غیر انتفاعی می زدی ترتیب را رعای ...

اره رعایت کردم اول پیام نور زدم بعدش غیر انتفاعی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره رعایت کردم اول پیام نور زدم بعدش غیر انتفاعی  

نمی دونم چرا نیوردی پیام نور را 

ولی فقط یکی از انتخاب رشته ها را پذیرفته می شی نه همه رو 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
نمی دونم چرا نیوردی پیام نور را  ولی فقط یکی از انتخاب رشته ها را پذیرفته می شی نه همه رو  ...

اونوخ چرا بعضیا میگن مثلا هم برق سمنان قبول شدن هم نمیدونم چی چی ی شهر دیگ و بین رفتن ب کدوم یکی دو دلن؟؟؟؟

اونوخ چرا بعضیا میگن مثلا هم برق سمنان قبول شدن هم نمیدونم چی چی ی شهر دیگ و بین رفتن ب کدوم یکی دو ...

یعنی همین الان که نتایج اومده؟ یا بعدا که کارنامه سبز اومده البته کارنامه سبز هم فکر نمی کنم باهاش بشه جا به جا شد 

ولی اگر منظورشون این نباشه که یکی را دولتی قبول شدند یکی را آزاد پس دارند دروغ میگن