2733
2734

سلام دوستان ما یه خونه داریم که فعلا مستاجره و برج ۴خالی میشه حالا من میخوام که وسایلم رو کم کم بگیرم مثل یخچال و تی وی این دوتا واسم اولویتن یخچال ساید ال جی حدود ۲۵تومنه و تی وی حدود ۱۴ و سینما و اینا حدود ۵ ۶ حالا من جا واسه نگه داری سایدو الان ندارم و از طرفیم میترسم دیگه جنس ال جی وارد نشه یا گرون بشه شما اگه باشید میخرین یا میزارین همون به وقتش بگیرین تازه تی ویشم دیگه خیلی کم گیر میاد حالا من چ کنم بنطرتون؟؟

محکم بشین دلم این دور اخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام به نظرمن مارک اینقدر مهم نیست مهم اینه که به موقعش جنسی رو بگیری که کیفیت و سابقه ی خوبی داشته باشه همین ، مثلا من هیچکدوم از لوازم خونم ست نیست، تی وی ال جی دارم ، لباسشویی دوو ، ماکروویو سامسونگ یخچال بکو ،، 

اگر برج ۴ میری  همون دم عید و انتخابات و اینا بخر که خیلی ارزون میشن

تو بد ترین شرایط وقتی بودیم وارد میشد ال جی

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

به نظرم بخر

معلوم نیست دلار چی میشه بعدا

فعلا ک یکم ریزش کرده

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2706