2410
2553
عنوان

آزمایش خون

388 بازدید | 25 پست

سلام خانما دخترم فردا آزمایش خون داره.کمی میترسه اما تا حالا چند بار آزمایش داده.قبلش میگه میترسم وقتی تموم میشه میگه اصلا درد نداشت.به نظرتون چب بهش بگم.خاطره های آزمایش دادنتون رو هم بگید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم خودم امروز ازمایش خون دادم ی زن گنده ام اما بازم میترسیدم حسابی چشمامو رو هم فشار داده بودم😟😟😟طفلی حق داره بترسه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2714

سلام منم همسن و سال دخترتونم

اگه به من باشه  بهم وعده بدن بعد آزمایش میریم خرید لوازم تحریر و یا لباس(البته راست بگن)به کل فراموش میکنم😂😂

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

بهش بگو بعدش باهم میریم خرید یه بلوز برات میخرم یا بستنی میخوریم خلاصه چیزی که دوست داره

انگیزه پیدا میکنه شاد میشه

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

منم به پسر 3سالم گفتم امپول یذره اولش که سوزن میره تو دستت درد داره ولی بعد اصن درد نداره، چندروز پیش با وسایل دکتریش اومده سرما خوردم کلی باهام حرف زده تو مریض شدی باید امپولت بزنم درد نداره ها نترسی کوچولو فقط درد داره، بعد یجوری اونو کرد تو دستم ترکیدم😳

شهادتت مبارک سردار

عزیزم این مطالب رو بخونین شاید بدردتون بخوره ...ابن لینکم بخونید لطفا:http://saghilab.ir/راهنمای-آزمایش-کودکان/ 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خاطر یه پنجاه تومنی یه معامله میلیاردی رو بهم نزن👍
2706