2703
2553
عنوان

درامد آرایشگری...

| مشاهده متن کامل بحث + 2128 بازدید | 26 پست
بچه ها من تو ارایشگاه کار کردم بعضی لاینا واقعا حروم خوریه هرچند بعضی خانوما حقشونه

عجب😯 راست میگی قیمتهاشون که استاندارد نیست بعضیا هم هرچقدر میخوان و بتونن جیب طرفو خالی میکنن

حرفای همتون قبول دارم اما بعنوان کسی ک مدام توپیج سالنامیبنم بنطرم هرشهری ۴.۵تا سالن تاپ داره برای عروس ک بخاد روزی چن تابده بیرون بقیه بگیرنگیرن.ولی همونام توکار رنگ واینجورچیزا درامدخوبی دارن

ارایشگری بنطرم یکم سخته چون همش باید بروزباشی ورقیباتو بشناسی قشنگ تاکارات نسبت ب اونا دمده نشه و...ولی شغل قشنگیه قبول دارم.ادم توش میره دوسنداره بیادبیرون ☺

تو نسبت به آرزوی اهلی قلبت مسئولی رفیق...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف دیپلم داره رفته به صورت تجربی دندونسازی یاد گرفته لابراتوار زده همه هم بهش میگن دکتر درآمدشم بال ...

بهشون مجوز نمیدن که 

باید حتما دانشگاه برن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2720
مجوزشو به اسم‌یکی دیگه گرفته 

میشه یه نفر چند تا بزنه با هم ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

وای من اگه برمی گشتم به قبل عقل الان داشتم  عمرا تا دیپلم بیشتر نمیخوندم نه فوق لیسانس بگیرم اخرشم هیچی میرفتم دنبال یه هنری که برام درآمد زایی داشته باش

خوشبختی یعنی وجود مادرت
عجب😯 راست میگی قیمتهاشون که استاندارد نیست بعضیا هم هرچقدر میخوان و بتونن جیب طرفو خالی میکنن

عزیزم تو ارزونیا طرف یه ماسک بزرگ مارک معمولی رو میخرید ۲۰ تا ۱۵ تومن 

شاید ۱۰۰ تا صورتو باهاش میزد برای هر دفعه ۵ تومن

به عنوان ماسک بعد از اصلاح😐

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2714

نگران نباش دقیقا منم برای مشاوره آرایشگاه و تبلیغات آرایشگاه کلی سوال داشتم.  سلام زیبایی رو پیدا کردم و از مشاوران سلام زیبایی مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. << اینجا کلیک کن - تبلیغات آرایشگاه سلام زیبایی >> ❤️❤️