1421
1411
عنوان

درامد آرایشگری...

185 بازدید | 23 پست

امروز یه رقمی شنیدم واقعا تعجب کردم!!!!!! یه آرایشگاه بزرگ و مجهز که مسئول اصلیش دیپلمه است بالای 20 میلیون در ماه درمیاره😰 پول خودش ها..جدا از خرجهای آرایشگاه و حقوق بقیه کارکنان و.... واقعا؟؟؟؟؟!!!!!

دایم هم موزیک دارن و شادن به خودشون هم میرسن...بگو و بخند و ....

ما هم اسیر کتاب و درس و...😧 آخرش هم حقوق زیر 5 تومن به زور.... 

اونا عاقلن یا من به اصطلاح درسخون و همیشه شاگرد اول؟!!!😒😒😒 به نظرم دویست درصد اونااااااااا😤😫

ادم اغفال میشه ارایشگاه بزنه(بازکنه)  

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401
طرف دیپلم داره رفته به صورت تجربی دندونسازی یاد گرفته لابراتوار زده همه هم بهش میگن دکتر درآمدشم بال ...

اونا دیگه خیلی لج دربیارن😂✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

خاک خوری زیاد داره این درامدم بسته به شانس ،منم دیپلم ارایشگری دارم تخصصیاشم گرفتم خیلی از دوستام ارایشگاه زدن و حتی نتونستن کرایه اشونو دربیارن با کلی ضرر جمع کردن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
1432

خوب این رقم طبیعیه من پارسال یه آرایشگاه معمولی رفتم عروسی پسرخالم بود 

پنج نفر رفتیم نفری ۲۰۰ هزار تومن دادیم دو تا کار آموز داشت دو ساعت کشید پنج نفرمون آماده شدیم 

خب حالا حساب کن از صبح تا شب چقدر درآمد داره حالا ما آرایشمون معمولی بود قیمت بالا تر هم داشت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
چرا؟

خب درآمدش زیاده میگن

پوووول دوووس دارم 

اما خب مدرک تخصصیشو ندارم

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

ارایشگاهی ک واس عروسیم رفتم ماهی سی تومن داره.بعد ب شاگردش ماهی۲۵۰هزار میده.بهش گفتم چرا موندی پیشش گفت من از عروسا درامد دارم این ارایشگره عروسش خیلی زیاده گفت از هر کدومشون حداقل۵۰شیرینی میگیرم خود ارایشگره هم بابت هر عروس ۵۰میداد ینی شاگردشم بالای دو تومن میشد حقوقش

1390
بچه ها من تو ارایشگاه کار کردم بعضی لاینا واقعا حروم خوریه هرچند بعضی خانوما حقشونه

عجب😯 راست میگی قیمتهاشون که استاندارد نیست بعضیا هم هرچقدر میخوان و بتونن جیب طرفو خالی میکنن

حرفای همتون قبول دارم اما بعنوان کسی ک مدام توپیج سالنامیبنم بنطرم هرشهری ۴.۵تا سالن تاپ داره برای عروس ک بخاد روزی چن تابده بیرون بقیه بگیرنگیرن.ولی همونام توکار رنگ واینجورچیزا درامدخوبی دارن

ارایشگری بنطرم یکم سخته چون همش باید بروزباشی ورقیباتو بشناسی قشنگ تاکارات نسبت ب اونا دمده نشه و...ولی شغل قشنگیه قبول دارم.ادم توش میره دوسنداره بیادبیرون ☺

تو نسبت به آرزوی اهلی قلبت مسئولی رفیق...❤
1437