2726
عنوان

به آرزوهايي كه تو سن هيجده سالگي داشتين رسيدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 30 پست

خیر  

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

من هیچوقت ب ده سال بعدم فک نمیکنم تو ۱۸ سالگیمم هیچ برنامه ای بدا آیندم نداشتم میخام چکاره بشم یا چی همیشه در لحظه ام...

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ها تنهاارزوم این بود مادرشوهرم خیلی دوسم داشته باشه.که اونم نشد .عروس شدم اون فوت شده بود😐😆

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

اره رسیدم من به چیزی که میخوام باید برسم.ارزوم این بود همیشه چشام میبستم خودمو درحال ویولن زدن تو کنسرت میدیدم.بهش رسیدم ویولن زدن حرفه ای یاد گرفتم الان تدریس میکنم فقط مونده قسمت اموزشگاه زدن و اجرا بین و المللی که تا دوسال دیگه با تلاش بیشتر خودم میرسم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

به یکیش آره رسیدم. ارزوی دانشگاه خاصی رو داشتم برای لیسانس که نشد اما برای ارشد رفتم همون دانشگاه ارزوهام

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
میشه ارشد یه رشته ای رفت که بی ربط با لیسانسم باشه ؟؟؟؟؟؟،

آره عزیزم. پیش نیاز میخوره برات ترم اولش

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

يادم نمياد ارزوهام چي بودن🙈🙈

ولي از امروزم راضيم خدا رو شكر حتي اگر به اون ارزوها نرسيده باشم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

نه زیاد

کلا سرنوشتم عوض شد

دوس داشتم داروسازی میخوندم 

مدیریت بازرگانی  بزور خانواده خوندم 

سال دوم دانشگاه  ازدواج کردم چون درسم انگیزه نبود برام

الان خانه دارم با بچه دوساله 

شوهرم مخالف کاره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ممنون عشقم  امیدوارشدم واقعا ارشد بهترین رشته ا که میشه خوند چیه ؟

خیلی کلیه این سوال. نمیدونم اخه هر کدوم ویژگی خاص خودشون رو دارن. بستگی به شغلی که داری باید ببینی چی بهتره برات. 

خیلی کلیه این سوال. نمیدونم اخه هر کدوم ویژگی خاص خودشون رو دارن. بستگی به شغلی که داری باید ببینی چ ...

آهان 

ممنون دوست خوبم 

مثلا اگه نشد شاغل شم چه رشته ای بخونم که حتما کار پیدا کنم ؟

البته میدونم شاید نشه ولی میخوام شانسم بیشتر باشه

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
آهان  ممنون دوست خوبم  مثلا اگه نشد شاغل شم چه رشته ای بخونم که حتما کار پیدا کنم ؟ الب ...

الان همه ي رشته ها خرابه بازارشون،اگه آموزش ابتدايي بخوني شايد بهتر باشه،عكاسي هم خوبه اگه علاقه داري

2706