1421
1389

چه فانتزيا و ايده هايي كه نداشتيم با دوستامون...داشتم خاطراتمون رو ميخوندم،آخ كه چقدر انگيزه داشتيم!همه نوشته بوديم تو اين سن دو تا بچه و كار و كاسبي معروف خودمون رو داريم،الان من بايد خارج در حال تحصيل باشم و....شما به آرزوهاتون رسيدين؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
1376

نمیدونم چرا من تو مجردیم هیچ وقت ارزویی نداشتم.یعنی همیشه تو مسیر زندگی بودم..خیلی بده.کاشکی یاد میگرفتم ارزو چیه!

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.
1387

من هیچوقت ب ده سال بعدم فک نمیکنم تو ۱۸ سالگیمم هیچ برنامه ای بدا آیندم نداشتم میخام چکاره بشم یا چی همیشه در لحظه ام...

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ها تنهاارزوم این بود مادرشوهرم خیلی دوسم داشته باشه.که اونم نشد .عروس شدم اون فوت شده بود😐😆

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.

اره رسیدم من به چیزی که میخوام باید برسم.ارزوم این بود همیشه چشام میبستم خودمو درحال ویولن زدن تو کنسرت میدیدم.بهش رسیدم ویولن زدن حرفه ای یاد گرفتم الان تدریس میکنم فقط مونده قسمت اموزشگاه زدن و اجرا بین و المللی که تا دوسال دیگه با تلاش بیشتر خودم میرسم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
1364