2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نوش جونت عزیزم. دستشون درد نکنه

فداتشم

چقد خوبه یه چیز درست میکنن میفروشن افرین...من از دستم هیچی بر نمیاد از بس مادرم میده..ینی یه سبزی کاشتن بلد نیستم هم مادرم باغ داره هم مادرشوهرم..ینی هیچی بلد نیستم من😣😥

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
فداتشم چقد خوبه یه چیز درست میکنن میفروشن افرین...من از دستم هیچی بر نمیاد از بس مادرم میده..ینی یه ...

الهی عزیزم. من مطمنم شما به بهترین نحو از پس این کارها بر میایید ولی مشغله های زندگی فرصت نمیدن. منم با این کار خرج زندگی و تحصیلم در میاد خدا حواسش هست و از رزق و روزیش بی نصیب نیستم شکر خدا

الهی عزیزم. من مطمنم شما به بهترین نحو از پس این کارها بر میایید ولی مشغله های زندگی فرصت نمیدن. منم ...

باز خداروشکر عزیزم..ایشالله که خدا بهترینا بهت بده..خدا میکه از تو حرکت از من برکت‌.

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞