1464
1411

سلام دوستان 

من انشاءالله فردا باید واکسن یک سالگی پسرم رو بزنم. دکتر گفت اثرش پنج تا ده روز بعدشه و اگه تب کرد، اون موقع استامینوفن بده. ولی الان یعنی از فبلش هم ندم واسه دردش؟

نکات دیگه ای هست که رعایت کنم که کمتر اذیت بشه؟ 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

نه نده استا

اصلا خوب نیس قبل واکسن استا دادن در کل

یک سالگی هم که کلا تب نداره.منم سه روز پیش زدم اصلا گریه نکرد فقط غر زد خوشبختانه.درکت میکنم منم قبل یکسالگی خیلی اظطراب داشتم اما راحت بود

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
1436
ص خوب خداروشکر انشاءالله پسر منم به غر اکتفا کنه 😁 

آره فقط یه لحظه که واکسن رو میزد حالت گریه اومد بعدش دیگه تموم کرد.پسر من آبنبات چوبی دوس داره یدونه گذاشته بودم تو کیفم بعد زدن واکسن دادم دستش دیگه یادش رفت شمام این کارو بکن

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
آره فقط یه لحظه که واکسن رو میزد حالت گریه اومد بعدش دیگه تموم کرد.پسر من آبنبات چوبی دوس داره یدونه ...

ممنون اتفاقا میخواستم قبلش بهش بستنی بدم که قندش بالا باشه ولی یه شکلات یا آب‌نبات چوبی هم میبرم، فکر خوبیه. مرسی 😊 

ممنون اتفاقا میخواستم قبلش بهش بستنی بدم که قندش بالا باشه ولی یه شکلات یا آب‌نبات چوبی هم میبرم، فک ...

خواهش میکنم آره منم تو شیشه اش آب قند برده بودم.انشالله خیلی راحت میرید میزنید میاین

1444