2733
2734

عذابم میده فکرش

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا فیلمشه اینایی که اینجوری میگن سر هفته زن میگیرن معمولا که انگشت به دهنت میمونه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2731

شوهر سابقم گفت بخوای طلاق بگیری خودم رو میکشم الان نزدیک نه ماه هنوز زنده است😊😊😊

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

مضخرفه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
مگه فیلم هندیه  عشق سابق عشق سابقه

خییییییلی دوسم داره 

میدونم دلشو شکستم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738
نه بابا فیلمشه اینایی که اینجوری میگن سر هفته زن میگیرن معمولا که انگشت به دهنت میمونه

قضیه ما فرق داره نیست همچین بشری

8 ساله میخاد منو سه بار خواستگاری کرد خانوادم راضی نبودن

2706