2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین ترسو دارم چون الان خیلی میخوابم بعدا از بی خوابی توهم بزنم 😁

واقعا من فک نمیکر‌م بتونم شش ماهگی بچمو‌ ببینم میگفتم از بیخوابی میمیرم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2720
انشالا که بیخواب نشی چیز خوبی نیست منکه نمیتونم بخوابم صبحا با کمردرد و تنگی نفس بیدار میشم

من به زور از تخت میام پایین از سنگینی

موقع خوابم خیلی اذیت میشم

نفسمم میگیره

تکرر ادرارم بیچارم کرده موقع خواب ولی باز خوابم میاد😀

صددرصد سزارین طبیعی چیه بابا، بدم میاد کسی بهم دست بزنه و هی بالا سرم استرس وارد کنه

اختیاری تو شهرتون انجام میدن؟!این روزا درد کمر و دل داری شما هم؟!

دانش آموخته طب سنتی🥰
وا😂😂😂

خیلی اوضاع داغونی داشتممم بخدا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
اختیاری تو شهرتون انجام میدن؟!این روزا درد کمر و دل داری شما هم؟!

اره همه جا بالاخره یکی دو تا بیمارستان هست که اختیاری انجام بده، ولی ممکنه اصلا بچه‌ من‌ بالای ۴ کیلو‌باشه که دیگه صددرصد بیمارستان سزارین میکنه

کمردرد که اره از اول داشتم، دل دردم تازگیا میگیرم و سوزش معده که خیلیم عذاب آوره

الهی خداروشکر گذشت بالاخره😊

اره خداروشکر

اره همه جا بالاخره یکی دو تا بیمارستان هست که اختیاری انجام بده، ولی ممکنه اصلا بچه‌ من‌ بالای ۴ کیل ...

آخرین سونو رو کی انجام دادی و نی نی چند کیلو بود و تصمیم داری آخرین سونو رو کی بری

دانش آموخته طب سنتی🥰
آخرین سونو رو کی انجام دادی و نی نی چند کیلو بود و تصمیم داری آخرین سونو رو کی بری

اخرین سونو هفته ۲۸ بود که وزنش ماشاء الله ۱۳۰۰ بود

اخرین سونو رو دکتر من‌ یک هفته قبل از زایمان مینویسه

اخرین سونو هفته ۲۸ بود که وزنش ماشاء الله ۱۳۰۰ بود اخرین سونو رو دکتر من‌ یک هفته قبل از زایمان مین ...

به دکترت اطلاع دادی که دوس داری سز بشی آخه واسه سز زودتر باید اقدام کنی که ی وقت دردات شروع نشن!

دانش آموخته طب سنتی🥰
به دکترت اطلاع دادی که دوس داری سز بشی آخه واسه سز زودتر باید اقدام کنی که ی وقت دردات شروع نشن!

اره گفتم بهش

فکر کنم یه هفته قبل از اینکه بشم ۳۸ هفته و ۱ روز دیگه تاریخشو مشخص میکنه

2706