1428
1411

پس چرا من بدتر از قبل شدم همش خوابم میاد؟!!!

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍

خب هنوز نرفتی توی ۹ ماه

من وارد ماه نهم شدم بیخواب شدم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

خوش ب سعادتت!

دیگه زیادی خوابم میاد اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍
1436

من ماه پنجم تازه

نفسم میگیره

کل روزم خوابم

حس میکنم تا هفته آینده خواهم زایید بس ک حس سنگینی دارم 🤣

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

واي منم همش خوابم خسته شدم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

دقیقا

من هی شکمم بزرگتر میشد هی بالشای دور‌و برم زیاد تر میشد راحتر بخوابم روزی ۱۸ ساعت میخوابیدم اخریا بعد بچه دنیا اومد چشامو دراورد سه چهار روزی یبار میخوابیدم😂😂😂

عاشق نشدی بدونی چیه عشق....
خب هنوز نرفتی توی ۹ ماه من وارد ماه نهم شدم بیخواب شدم

والا هرچی روزا میگذره خواب آلودگیم زیادتر داره میشه. فکر نکنم بیخواب بشم اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
چند هفته ای دقیق؟!

دقیق ۳۱ هفته و ۰ روز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هفته پنجم تازه نفسم میگیره کل روزم خوابم حس میکنم تا هفته آینده خواهم زایید بس ک حس سنگینی دار ...

هفته پنج حس سنگینی داری؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فقط تورو میخوام بقیه کین؟!!
من ماه پنجم تازه نفسم میگیره کل روزم خوابم حس میکنم تا هفته آینده خواهم زایید بس ک حس سنگینی دارم ...

😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا هرچی روزا میگذره خواب آلودگیم زیادتر داره میشه. فکر نکنم بیخواب بشم اصلا

انشالا که بیخواب نشی چیز خوبی نیست

منکه نمیتونم بخوابم صبحا با کمردرد و تنگی نفس بیدار میشم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1396
دقیقا من هی شکمم بزرگتر میشد هی بالشای دور‌و برم زیاد تر میشد راحتر بخوابم روزی ۱۸ ساعت میخوابیدم ا ...

منم همین ترسو دارم چون الان خیلی میخوابم بعدا از بی خوابی توهم بزنم 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فک کنم هنوز زوده

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم !خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش!ممنونم بابات هدیه قشنگت
منم همین ترسو دارم چون الان خیلی میخوابم بعدا از بی خوابی توهم بزنم 😁

واقعا من فک نمیکر‌م بتونم شش ماهگی بچمو‌ ببینم میگفتم از بیخوابی میمیرم

عاشق نشدی بدونی چیه عشق....
زایمان طبیعی میری یا سز؟!

صددرصد سزارین

طبیعی چیه بابا، بدم میاد کسی بهم دست بزنه و هی بالا سرم استرس وارد کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالا که بیخواب نشی چیز خوبی نیست منکه نمیتونم بخوابم صبحا با کمردرد و تنگی نفس بیدار میشم

من به زور از تخت میام پایین از سنگینی

موقع خوابم خیلی اذیت میشم

نفسمم میگیره

تکرر ادرارم بیچارم کرده موقع خواب ولی باز خوابم میاد😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331