2726

مامان من شیر و کیک یزدی میداد

شکلاتم پخش میکردیم

واسه روز آخرش هم میوه میدادیم هم یه غذا...

چای هم میدادیم با خرما رو خرما هاروهم کنجد میریختیم....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه یه حلوای خوشگل تدارک ببین با تزئین خوشگل نون مرتب یه اندازه هم قیچی کن تو سبد حصیری اگر داری بذار کنار حلوا

یه کلوچه مسقطی هم بگیر بچین تو شیرینی خوری بگیر جلو مهمونا + هر مهمون جدید هم میاد بهش شربت بده حالا یا آبلیمو یا عرق بیدمشک نسترن یا هرچیزی ک دوست داری

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
نه یه حلوای خوشگل تدارک ببین با تزئین خوشگل نون مرتب یه اندازه هم قیچی کن تو سبد حصیری اگر داری بذار ...

ممنون بد نیس دست خالی برن 

البته از خونه ی ما میرن جای دیگه روضه 

اجاق گازمم صفحه ایه جون نداره شله زرد و اش بپزم 

خرما میوه شله زرد حلوا

خودم نظرم اینه حلوا و میکادو و کیک یزدی و خرما و چای بدم 

شله زرد نمیتونم اجاقم همکاری نمیکنه شعله نداره 

میگم خیلی بده بعد از پذیرایی دست خالی برن؟؟

ممنون بد نیس دست خالی برن  البته از خونه ی ما میرن جای دیگه روضه  اجاق گازمم صفحه ایه جو ...

نه جه بدی داره ... چند شب پیش رفتیم روضه دقیقا همین پذیراییشون بود

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706