2733
2734
عنوان

برا شروع درد زایمان چیکار کنم

1104 بازدید | 15 پست

بچه ها من می خوام برم بیمارستان دولتی زایمان کنم منتها قبل ۳۹ هفته قبول نمیکنن باید ۳۹ هفتم تموم شه میشه ۱. ۲ مهر ولی خودم ۲۸ شهریور دوست دارم چون تولد خودمه هر کار کردم قبول نمیکنن دکترم گفته ۲۹ شهریور شیفتمه با زیر میزی حل میشه ولی ۲۹ نمی خوام من ۲۸ می خوام راهکاری دارین مثلا از ۱۲ شب شروع کنم تا ۱۲ شب بعدی نشده زایمان کنم که تاریخش ۲۸ شهریور شه بعد ۲۸ شهریور ۳۸ هفته ۴ روز میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه برو، دوش آب گرم بگیر، چای نبات زعفرون بخور... نزدیگی داشته باش

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728

برو بیمارستان الکی خودتو به دل درد و کمر درد بزن اونجا معاینه میشی همون معاینه باعث زایمانت میشه

البته از تاریخی که میخوای 12 ساعت زودتر برو

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738
چرا سز نمیکنی؟نزدیکی بدون جلوگیری میگن باعث نرم شدن دهانه ی رحم میشه.فقط یه کاری نکنی بچت دشویی کنه ...

خودم سزارینم خب ولی بیمارستان سه شرط قبول میکنه ۳۹ هفته تموم شه کیسه اب پاره شه دردت بگیره

نه بابا بیمارستانش گول نمیخوره انقباض چک میکنن 

اتفاقا خیلی راحت گول میخوره چون هفته بالا هستی 

منم با همین کلک رفتم  

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
خودم سزارینم خب ولی بیمارستان سه شرط قبول میکنه ۳۹ هفته تموم شه کیسه اب پاره شه دردت بگیره

وا😐زیر میزی بده دکترت بگه ضربان قلی بچه افت کرده یه همچین چیزی.دکتر من بخاطر بیمه گفت اینو بگم🙄

وا😐زیر میزی بده دکترت بگه ضربان قلی بچه افت کرده یه همچین چیزی.دکتر من بخاطر بیمه گفت اینو بگم🙄

دکترم گفت اره ولی ۲۹ شهریور هستم بیمارستان خب به چه درد من میخوره من روز تولدم می خوام

دکترم گفت اره ولی ۲۹ شهریور هستم بیمارستان خب به چه درد من میخوره من روز تولدم می خوام

فداتشم یه کاری نکنی پشیمونی به بار بیادا بچت الان کامله کامله پس مشکلی نیست ولی اگه خیلی زور بزنی و تحت فشار باشی میگن بچه مدفوع میکنه

تاوقتش نشه نمیادعزیزم من الان چهل هفته است کلی پیاده روی کردم ونزیکی ولی خبری ازدردنیست دکترم میگه بایدچهل هفته تموم بشه بعد یه کاری میکنیم معاینه لگنی هم شدم ولی خبری ازدردنیست

2706