2726
عنوان

پرستاری ازاد یا بهداشت عمومی

1291 بازدید | 21 پست

پرستاری ازاد شهر دیگه_یه شهر کوچیک و داغون_(یه ساعت فاصله) اوردم اونم تو ذخیره هام.. شهر خودمون بهداشت عمومی روزانه... کدومو برم؟؟واس ادامه تحصیل مشکلی ندارم.. خانواده هم میگن هرچی خودت بخای..😖😑

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

پرستاری تو طرح میری سرکار تضمینی...تو ایندت مهمه.با شهرش چکار داری

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درسته شایدالان به هزینه دانشگاه آزادفکرکنی واون شهری که قبول شدی هم دوست نداشته باشی ولی بنظرم پرستاری بهتره چون آینده ات صددرصدتضمینه الان یکم سختت بشه بهترازاینه که بعدحسرت بخوری چرااین همه درس خوندم وهیچی عایدم نشد

واقعا پرسیدن داره؟ 

خب پرستاری شیفت شب داره..محیط بیمارستان الودست...نمدونم

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

همه میدونن پرستاری طرح همراه با حقوق داره

اما راجع به بهداشت و شرایط بعدش باید بیشتر بدونی

اونچه که به ظاهر هست وسوسه دانشگاه روزانه اس

اما پرستاری وسیع تره و بهداشت زیرمجموعه اش هس

اما واقعا باید از فارغ التحصیلای بهداشت بپرسی

مشخصه که بهداشت عمومی

میشه با دلیل واسم توضیح بدین؟؟من با هزینه ازاد مشکل ندارم ولی پرستاری هم همچین شغل اسونی نیست

پرستاری کار زیاد داره ولی به همون نسبت سختی کارش هم زیاده باید ببینی میتونی یا نه

بهداشت روزانه هست ولی خیلی بازار کار نداره

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706