2733
2734
عنوان

دلم خیلی برا دوستمو وبچه هاش سوخت

241 بازدید | 27 پست

گریه میکرد شیش ماهه شوهرش یه زن دیگه رو دوست دارم اصلاخرجی نمیده بهشون😢😢پسرش کیف مدرسه میخواست الان بیرون بودیم پسرش عین ادم بزرگا گریه میکرد میگفت خاله چند ماهه از بابام مییخام نمیخره هی میگه یه هفته دیگه خدا لعنت کنه زنع رو یازده سال از شوهرش بزرگتره خیلی دلم گرفت 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا این دوره مردا خوشی زده زیر دلشون زن و زندگی و بچه رو رها کنی بری خیانتکاری

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728

خب کیف رو واسش بخر گناه داره😢😢😢😢

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

خاک تو سرش زن و بچه ی خودشو ول کرده رفته با یکی همسن مادرش

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2738
پیش من اس داد بهش سیب زمینی وتخم مرغ ونان اینا بگیر یه کلمه جواب داد پول ندارم ..خیلی گریه کرد بنده ...

خاک بر سره نکبتش کنن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
خب کیف رو واسش بخر گناه داره😢😢😢😢

به دوستم گفتم گفت اصلا قبول نمیکنم چون میدونه خودمم انگشترمو فروختم وسایل بچه هامو گرفتم.. اونم دوتا داره 😩

پیش من اس داد بهش سیب زمینی وتخم مرغ ونان اینا بگیر یه کلمه جواب داد پول ندارم ..خیلی گریه کرد بنده ...

من کاری به علتش ندارم اما مردی که زن و بچش رو بخاطر یه .... تو تنگنا میزاره مرد نیست، وگرنه گربه هم سیبیل داره

2706