2737
2734
یعنی دوسدارم از وسط نصفش کنم الان 6ماهه باهاش حرف نمیزنم ولی هروز به داداشش زنگ میزنه ریز ریز بهش یچ ...

درکت میکنم عزیزم بعضیاشون ازسردلسوزی میان زندگی داداش خودشون خراب میکنن... مثل من که یواشکی خواهرشوهرم به شوهرم پیام میداداینکارنکن اینجابرواونجانرو... ولی خداروشکر شوهرم فقط میشنوه بعدم محل نمیده کارخودشومیکنه😂😂😂

جاری میشه برادرزن همسرمون ولی اونیکی خواهرشه مطمئنا بیشتر به خواهرش بها میده و به حرف اونه پس تحمل کسی که می تونه رو شوهر نفوذ داشته باشه سخت تره

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دوسدارم از وسط نصفش کنم الان 6ماهه باهاش حرف نمیزنم ولی هروز به داداشش زنگ میزنه ریز ریز بهش یچ ...

ببخش که دخالت میکنم عزیزم ولی شماهرچیزی هم که بشه رابطه خوبتوباشوهرت بخاطردیگران خراب نکن.. بذارشادی خوشبختیت بشه حسرتشون

جاری میشه برادرزن همسرمون ولی اونیکی خواهرشه مطمئنا بیشتر به خواهرش بها میده و به حرف اونه پس تحمل ک ...

باهات ازلحاظ نفوذ خیلی موافقم گلم ولی جاری هم حسادتهاش گاهی اوقات آدم دیوانه میکنه

2728
ببخش که دخالت میکنم عزیزم ولی شماهرچیزی هم که بشه رابطه خوبتوباشوهرت بخاطردیگران خراب نکن.. بذارشادی ...

نه عزیزم دخالت نیست داری راهنمایی میکنی ولی خواهرش واقعا خیلی ببخشید بیشعوره

خودش ازدواج نکرده به زندگی من حسادت میکنه با اینکه همسرم خودش خوب میدونه که داره حسادت میکنه ولی نمیدونم چرا انقد بهش بها میده

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
باهات ازلحاظ نفوذ خیلی موافقم گلم ولی جاری هم حسادتهاش گاهی اوقات آدم دیوانه میکنه

جاری ندارم چون یه دونه پسره ولی به جاش ۴ تا خواهرشوهر دارم مث اژدها😂

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
نه عزیزم دخالت نیست داری راهنمایی میکنی ولی خواهرش واقعا خیلی ببخشید بیشعوره خودش ازدواج نکرده به ز ...

میفهمم این خواهرشوهر ایی که ازدواج نکردن رفتارشون گاهی بدتره چون رسیدگی داداششون کمترشده وکمترهم به اونهاتوجه میشه یه جورایی زن داداش رقیب حساب میشه براشون این جایی سخت ترمیشه که خواهربرادرباهم خیلی صمیمی بشن واین صمیمیت تبدیل به دخالت بشه شماباسیاست شوهرت بیارتوزمین خودت

2738
خدابه فریادت برسه هر4تااژدهاهستن😂😂🤦‍♀️... الهی عزیزم💓

قربونت نه شوخی کردم ۴ تاشون اژدها نیستن سه تاشون که مجردن مث بقیه خواهرشوهرا هستن یکیشون که متاهله میاد خونمون راجع به دکوراسیون و لباسام و ظرفام و... نظر میده و بچه هاش فقط تو شورتمون رو نمی گردن😂 شوهرم رو انگشت اون می چرخه درحالیکه اون از من بدش میاد میگه از وقتی تو رو گرفته واسه ما خرج نمی کنه درحالیکه خودشون دقیقا دو برابر ما حقوق می گیرن ولی این ذاتا گداس، همه چیز بچه هاشو خواهر شوهر مجردم که کارمند ماهی ۶ تومن می گیره واسشون می خره میگه شما هم باید واسه من و بچه هام خرج کنید

قربونت نه شوخی کردم ۴ تاشون اژدها نیستن سه تاشون که مجردن مث بقیه خواهرشوهرا هستن یکیشون که متاهله م ...

عجب آدم پرتوقع وبی ادبیه خواهرشوهر تون که متاهله ببخشیدولی بایدیه کاری بکنیدانتظاراتشون ازهمسروزندگی شماقطع بشه... این خیلی بده اذیت میشید

عجب آدم پرتوقع وبی ادبیه خواهرشوهر تون که متاهله ببخشیدولی بایدیه کاری بکنیدانتظاراتشون ازهمسروزندگی ...

سه ساله عزیزم که هی ازم بد میگه پیش خانوادش و شوهرم میگه اون اومده دیگه واسه ما خرج نمیکنی شوهرم واسه پسرش دوچرخه می خریده، درست بشو نیست منم فقط میزنم به بی خیالی فقط می تونم کمتر برم خونه اونا و خونه مادرشوهرم

سه ساله عزیزم که هی ازم بد میگه پیش خانوادش و شوهرم میگه اون اومده دیگه واسه ما خرج نمیکنی شوهرم واس ...

این راهش نیست عزیزم بایدکاری کنی که شوهرت درحدیه برادربه خانواده اش برسه نه بیشتراینطوری کم کم بابدگویی های خواهرشوهرت شایدرابطه بین شمابه تدریج سردتربشه درضمن توی این اوضاع بعضاخانواده هاتوی خرج خودشونم موندن ولی حتی اگه شوهرت مشکل مالی نداره بازم ظلمه چون داره ازشما میگذره وبه بقیه میرسه

این راهش نیست عزیزم بایدکاری کنی که شوهرت درحدیه برادربه خانواده اش برسه نه بیشتراینطوری کم کم بابدگ ...

نمیدونم والا چیکار کنم تا حالا فکر می کردم کم محل کردن بهترین راه حله ولی حالا که با تو حرف زدم متوجه شدم که بهتره با یه مشاور صحبت کنم ممنونم ازت

نمیدونم والا چیکار کنم تا حالا فکر می کردم کم محل کردن بهترین راه حله ولی حالا که با تو حرف زدم متوج ...

خواهش میکنم عزیزم سکوت بیش ازحدهم باعث میشه دیگران سواستفاده کنن سکوت برای کسی کارسازکه درکش داشته باشه وبفهمه ولی این چیزایی که شما گفتی بعیدمیدونم منطقی باشن حتمابایه مشاورصحبت کن وراهنمایی بگیرگلم اینطوری زندگیت بهترمیشه وآرامش بهت برمیگرده

2706