1507
1482

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1484
خواهرشوهر دارم ولی جاری ندارم یعنی برادرشوهر ندارم که جاری دارشم  بخاطر همون از  خواهرشوه ...

ای جان واقعابعضی هاشون رواعصابن من یکی (خواهرشوهر) دارم اگه روبهش بدم خدافقط به دادم برسه..... البته دوتاجاری هم دارم

8
ای جان واقعابعضی هاشون رواعصابن من یکی (خواهرشوهر) دارم اگه روبهش بدم خدافقط به دادم برسه..... البته ...

یعنی دوسدارم از وسط نصفش کنم الان 6ماهه باهاش حرف نمیزنم ولی هروز به داداشش زنگ میزنه ریز ریز بهش یچیزایی میگه من میفهمم کلی با همسر دعوام میشه

نمیخواد بفهمه که اونا نباید دخالت کنن تو زندگیمون اعصابم خیلی بهم میریزه

1396
یعنی دوسدارم از وسط نصفش کنم الان 6ماهه باهاش حرف نمیزنم ولی هروز به داداشش زنگ میزنه ریز ریز بهش یچ ...

درکت میکنم عزیزم بعضیاشون ازسردلسوزی میان زندگی داداش خودشون خراب میکنن... مثل من که یواشکی خواهرشوهرم به شوهرم پیام میداداینکارنکن اینجابرواونجانرو... ولی خداروشکر شوهرم فقط میشنوه بعدم محل نمیده کارخودشومیکنه😂😂😂

جاری میشه برادرزن همسرمون ولی اونیکی خواهرشه مطمئنا بیشتر به خواهرش بها میده و به حرف اونه پس تحمل کسی که می تونه رو شوهر نفوذ داشته باشه سخت تره

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
یعنی دوسدارم از وسط نصفش کنم الان 6ماهه باهاش حرف نمیزنم ولی هروز به داداشش زنگ میزنه ریز ریز بهش یچ ...

ببخش که دخالت میکنم عزیزم ولی شماهرچیزی هم که بشه رابطه خوبتوباشوهرت بخاطردیگران خراب نکن.. بذارشادی خوشبختیت بشه حسرتشون

جاری میشه برادرزن همسرمون ولی اونیکی خواهرشه مطمئنا بیشتر به خواهرش بها میده و به حرف اونه پس تحمل ک ...

باهات ازلحاظ نفوذ خیلی موافقم گلم ولی جاری هم حسادتهاش گاهی اوقات آدم دیوانه میکنه

ببخش که دخالت میکنم عزیزم ولی شماهرچیزی هم که بشه رابطه خوبتوباشوهرت بخاطردیگران خراب نکن.. بذارشادی ...

نه عزیزم دخالت نیست داری راهنمایی میکنی ولی خواهرش واقعا خیلی ببخشید بیشعوره

خودش ازدواج نکرده به زندگی من حسادت میکنه با اینکه همسرم خودش خوب میدونه که داره حسادت میکنه ولی نمیدونم چرا انقد بهش بها میده

1508