2737
2739
عنوان

عفونت ادرار در بارداری

117 بازدید | 8 پست

بچه ها آزمایش عفونت ادرار دادم کمی باکتری گفت داری .زیر شکمم درد میکنه بخاطر عفونته ؟؟؟؟؟نگرانم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

هنوز دکتر نرفتم ولی درد دارم امروز 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

خیانت بود میومدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن عفونت باکتریایی برای بارداری خطرناکه حتما برو دکتر

من ازامایشم برای پنج ماه پیشه دکتر خنگ بهم نگفته بود عفونت داری تازه فهمیدم ربتم پیش یه دکتر دیگه دوباره فردا میرم آزمایش میدم دعا کنید عفونتم زیاد نباشه🙁

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.
خودت شروع کن سفیکسیم بخور.منم داشتم یک هفته خوردم.اما درد زیر دل کلا تو بارداری هست دیگه جای نگرانی ...

هر چند ساعت میخوردی 

2738