2703
2553

حاجتمندم. و منتظرم خدا حاجتمو بده.دلم میخواست الان چندماه دیگه بود .دیگه استرس نداشتم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ماشینمو تازه تحویل گرفته بودم یه تصادف وحشتناک کردم همه فکر میکردن مردم ولی یه خراش هم روم نیفتاد در ماشینم لوله شده بود کامل

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ايشالله خدا حاجتت بده گلم

ممنونم عزیزم. دو تا حاجت دارم. یکی اینکه خدا آبرومو حفظ کنه و از سر تقصیراتم بگذره و عواقب گناهامو ازم دور و دور تر کنه.

و اینکه توازمون امسال قبول شم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
معجزه ندیدم. ولی همیشه خدا برام خوب خواسته، و با انتخابهای درست و تلاش به اون چیزی که میخواستم رسیدم ...

ان شا الله حتما.میرسی. به امید خدا.

ماشینمو تازه تحویل گرفته بودم یه تصادف وحشتناک کردم همه فکر میکردن مردم ولی یه خراش هم روم نیفتاد در ...

یاخدا.

2714
من چن ساله منتظرم همه چی یکنواخت

منتظر چی؟حاجتت خیلی سخته؟ 

یعنی یکی دیگه همونجوری تصادف کرده بود فلج شدا

ببین چ خوبی کردی ک این پاسخ خوبیات بوده

از خونه م دزدی شد😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
ببین چ خوبی کردی ک این پاسخ خوبیات بوده

هیچی بخدا از دادگاه میومدم دنبال کار طلاق و مهریه و قسط مهریه بودم قسطاشو نمیدادن هی میباس میرفتم کلانتری خلاصه که اعصاب نداشتم چند بارم ماشینه خاموش شد روشن نمیشد که برم خونه روز اول ماه رمضان بود روزه بودم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706