2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من گذاشتم بانک ملی ۲۵ میلیون تومان و ماهی بهم ۳۶۵ تومن میده با سود ۱۸ درصد  ولی خیلی پشیمون ...

عین من جوگیر شده بودیم زن و شوهر که نه همین ماهاییم هی میریم سکه میخریم گرون میشه ما دامن نمیزنیم به این وضعیت اخرش ما موندیمو پولی که بی ارزش شد و همین تجربه شد که جوگیر نشیم 

چندتا از بانک ها ۲۰درصد میده فکر کنم بانک آینده هم بیشتر باشه درصدش. من خودم تو اقتصادنوین و بانک شهر دارم. خوبی حساب بانک شهرم اینه که روزشمار هست. پولمو بلوکه نمیکنه تا یکسال.سودشم ۲۰ بعضی از ماهها ۲۱درصده.

عین من جوگیر شده بودیم زن و شوهر که نه همین ماهاییم هی میریم سکه میخریم گرون میشه ما دامن نمیزنیم به ...

حالا من همیشه به شوخی میگم اگه میرفتم طلا میخریدم یه ملت بدبخت میشد چون همین که من بخرم شدید می اومد پایین چون نخریدم رفت بالا😁😁😁

زندگی مشترک من و من 🏡
من گذاشتم بانک ملی ۲۵ میلیون تومان و ماهی بهم ۳۶۵ تومن میده با سود ۱۸ درصد  ولی خیلی پشیمون ...

بانک کشاورزی و ملت 15 درصد هست پس چطور ملی 18 درصده؟؟؟

یکساله گذاشتی؟؟؟تا یه سال نمیتونیم دست به پول بزنیم؟؟چند ماه باید پول کار کنه تا سود بدن؟؟

2714
چندتا از بانک ها ۲۰درصد میده فکر کنم بانک آینده هم بیشتر باشه درصدش. من خودم تو اقتصادنوین و بانک شه ...

بانک شهر هم دوس دارم بذارم اما میترسم ورشکست شه برا همین میگم بانک دولتی قابل اعتماد تره  بانک شهر از همون ماه اول سود میدن و هر وقت بخواییم بدون کم شدن پول بهمون برمیگردونن؟،

حالا من همیشه به شوخی میگم اگه میرفتم طلا میخریدم یه ملت بدبخت میشد چون همین که من بخرم شدید می اومد ...

حرفت حسابه چون من آبشده و دلار گرفتم زرت اومد پایین:)))) خیلی خرن خزونه شون که خالی میشه قیمتارو میارن پایین تا از جیب مردم پرش کنن. فقط شانسی که آوردم اینه که آبشده مو گذاشتم واسه اجاره با پول اجاره ش داره ضررش رو کم کم جبران میکنه.😂

بانک کشاورزی و ملت 15 درصد هست پس چطور ملی 18 درصده؟؟؟ یکساله گذاشتی؟؟؟تا یه سال نمیتونیم دست به پو ...

من یه هفته ای رفتم که سود ۱۸ درصد بود و چون تو اون بازه ثبت نام کردم و پول گذاشتم شد ۱۸ درصد ولی برادرم یه زمان دیگه گذاشت با سود ۱۵ درصد .بله یکساله گذاشتم بدون برداشت پول فقط سود میریزن حسابم 

زندگی مشترک من و من 🏡
حرفت حسابه چون من آبشده و دلار گرفتم زرت اومد پایین:)))) خیلی خرن خزونه شون که خالی میشه قیمتارو میا ...

باز خوب شده برات پول من که خاکستر شد یه پراید کهنه هم نمیدن بخرم 😁 پشیمااااان روزگاررررررم 😁

زندگی مشترک من و من 🏡
بانک شهر هم دوس دارم بذارم اما میترسم ورشکست شه برا همین میگم بانک دولتی قابل اعتماد تره  بانک ...

بله دقیقا از ماه اول سود و هروقت بخوای پولتو کامل میده. یه کار دیگه هم میتونی کنی اگر الان به سود بانکیت احتیاجی نداری پولتو  ۶ ماه بخوابونی تو بانک رسالت. بعد از ۶ ماه به اندازه پولت بهت وام میده.وام ۴ درصد.بعد از ۶ ماه شما ۶۰تومن داری. میزاری تو بانک مثلا شهر. با سودشهر قسطت رسالتو میدی.بعد از یکسال قسط ۶۰ تومن داری.میتونی قسطتو سبکتر و طولانی تر و یا سنگین تر و کوتاه تر بدی.

2706