1421
1411

بانک انصار روزشمار ۲۰ درصد سودمیده

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

من گذاشتم بانک ملی ۲۵ میلیون تومان و ماهی بهم ۳۶۵ تومن میده با سود ۱۸ درصد  ولی خیلی پشیمون ...

عین من جوگیر شده بودیم زن و شوهر که نه همین ماهاییم هی میریم سکه میخریم گرون میشه ما دامن نمیزنیم به این وضعیت اخرش ما موندیمو پولی که بی ارزش شد و همین تجربه شد که جوگیر نشیم 

1401

چندتا از بانک ها ۲۰درصد میده فکر کنم بانک آینده هم بیشتر باشه درصدش. من خودم تو اقتصادنوین و بانک شهر دارم. خوبی حساب بانک شهرم اینه که روزشمار هست. پولمو بلوکه نمیکنه تا یکسال.سودشم ۲۰ بعضی از ماهها ۲۱درصده.

عین من جوگیر شده بودیم زن و شوهر که نه همین ماهاییم هی میریم سکه میخریم گرون میشه ما دامن نمیزنیم به ...

حالا من همیشه به شوخی میگم اگه میرفتم طلا میخریدم یه ملت بدبخت میشد چون همین که من بخرم شدید می اومد پایین چون نخریدم رفت بالا😁😁😁

زندگی مشترک من و من 🏡
من گذاشتم بانک ملی ۲۵ میلیون تومان و ماهی بهم ۳۶۵ تومن میده با سود ۱۸ درصد  ولی خیلی پشیمون ...

بانک کشاورزی و ملت 15 درصد هست پس چطور ملی 18 درصده؟؟؟

یکساله گذاشتی؟؟؟تا یه سال نمیتونیم دست به پول بزنیم؟؟چند ماه باید پول کار کنه تا سود بدن؟؟

چندتا از بانک ها ۲۰درصد میده فکر کنم بانک آینده هم بیشتر باشه درصدش. من خودم تو اقتصادنوین و بانک شه ...

بانک شهر هم دوس دارم بذارم اما میترسم ورشکست شه برا همین میگم بانک دولتی قابل اعتماد تره  بانک شهر از همون ماه اول سود میدن و هر وقت بخواییم بدون کم شدن پول بهمون برمیگردونن؟،

حالا من همیشه به شوخی میگم اگه میرفتم طلا میخریدم یه ملت بدبخت میشد چون همین که من بخرم شدید می اومد ...

حرفت حسابه چون من آبشده و دلار گرفتم زرت اومد پایین:)))) خیلی خرن خزونه شون که خالی میشه قیمتارو میارن پایین تا از جیب مردم پرش کنن. فقط شانسی که آوردم اینه که آبشده مو گذاشتم واسه اجاره با پول اجاره ش داره ضررش رو کم کم جبران میکنه.😂

1376
بانک کشاورزی و ملت 15 درصد هست پس چطور ملی 18 درصده؟؟؟ یکساله گذاشتی؟؟؟تا یه سال نمیتونیم دست به پو ...

من یه هفته ای رفتم که سود ۱۸ درصد بود و چون تو اون بازه ثبت نام کردم و پول گذاشتم شد ۱۸ درصد ولی برادرم یه زمان دیگه گذاشت با سود ۱۵ درصد .بله یکساله گذاشتم بدون برداشت پول فقط سود میریزن حسابم 

زندگی مشترک من و من 🏡
حرفت حسابه چون من آبشده و دلار گرفتم زرت اومد پایین:)))) خیلی خرن خزونه شون که خالی میشه قیمتارو میا ...

باز خوب شده برات پول من که خاکستر شد یه پراید کهنه هم نمیدن بخرم 😁 پشیمااااان روزگاررررررم 😁

زندگی مشترک من و من 🏡
بانک شهر هم دوس دارم بذارم اما میترسم ورشکست شه برا همین میگم بانک دولتی قابل اعتماد تره  بانک ...

بله دقیقا از ماه اول سود و هروقت بخوای پولتو کامل میده. یه کار دیگه هم میتونی کنی اگر الان به سود بانکیت احتیاجی نداری پولتو  ۶ ماه بخوابونی تو بانک رسالت. بعد از ۶ ماه به اندازه پولت بهت وام میده.وام ۴ درصد.بعد از ۶ ماه شما ۶۰تومن داری. میزاری تو بانک مثلا شهر. با سودشهر قسطت رسالتو میدی.بعد از یکسال قسط ۶۰ تومن داری.میتونی قسطتو سبکتر و طولانی تر و یا سنگین تر و کوتاه تر بدی.

1396
بله دقیقا از ماه اول سود و هروقت بخوای پولتو کامل میده. یه کار دیگه هم میتونی کنی اگر الان به سود با ...

اینجوری هم خوبه ممنون از راهنماییت فقط ترسوو ام بابت بانک شهر که خصوصیه

صندوق گنجینه زرین چه جوریه تو بانک شهر؟

نه عزیزم سود رو ماهانه بهم میدن سر هر برج

منظورم رو متوجه نشدی فکر کنم سوالم این هست بعد از یه سال سود میدن بهم؟یعنی اینکه اگه فردا بذارم بانک ملی ماه دیگه سود تو حسابمه؟؟

اینجوری هم خوبه ممنون از راهنماییت فقط ترسوو ام بابت بانک شهر که خصوصیه صندوق گنجینه زرین چه جوریه ...

خواهش میکنم.ایشالا که هرکاری میکنی خیر باشه.این سود ۲۰درصد روزشمار رو بخوای  خودشون تو همین صندوق زرین شهر برات حساب باز میکنن. منم ۷ ۸ ساله همین حسابو دارم.

1391