2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالاکه مثبته عزیزم خبرشوبده

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»
ایشالله ک مثبتتت بشه عزیزم مگه بی بی نزدی؟

زدم تو تاپیک قبلیم عکسش هست.ولی مدیکوررررره .بش اعتماد ندارم.یکی درمیون مثبت منفی میشه

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

و بعداز ۵روز دباره آز دادم مثبت شد..برای کسایی ک بعدا میان میخونن گفتم.😚انشالله بسلامتی دنیا بیاد.و انشالله همه منتظرا نینی دارشن

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
و بعداز ۵روز دباره آز دادم مثبت شد..برای کسایی ک بعدا میان میخونن گفتم.😚انشالله بسلامتی دنیا بیاد.و ...

چه جالب ینی با بیبی چک منفی ازمایش مثبت شد؟دوباره ک آز مثبت شد بیبی نزاشتی؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
چه جالب ینی با بیبی چک منفی ازمایش مثبت شد؟دوباره ک آز مثبت شد بیبی نزاشتی؟

ن اول بیبی مثبت شد و آز منفی بعد دوباره بیبی زدم مثبت شد از دادم هم مثبت شد