2410
2553
عنوان

بچه ها ناامیدم

204 بازدید | 21 پست

امروز جمد

میدونستم

با اینکه رتبم خوب بود نسبتا و میتونستم خیلی چیزا برم (7000)تجربی

اما تصمیم گرفتم یکسال بمونم و با قدرت تلاش کنم

الان یه حس بدی دارم

استرس و ترس و دلهره

ترس از اینده که نکنه...

بهم امید بدیر و از تجربیاتتون بگید اگه دیدید یا داشتید

و برام دعا کنید لطفا

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پرستاری روزانه میاوردی ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2720
2714

هیچ وقت نا امید نشو ی سال پشت کنکور بمونی بهتره چهارسال رشته ای ک دوس نداری و بخونی و عذاب بکشی و بعدشم از کارت لذت نبری

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

عزیزم منم خودم ی سال دیگه میمونم ولی شنیدم ی نفر رتبه اش سال اول ۱۵۰۰۰ شد سال بعد شد ۱۰۰۰ .من خیلی از دوستام هم ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ بودن ولی خب انتخاب رشته نکردن.امیدوارم سال دیگه ی رشته خیلی خوب قبول بشی و از اینکه موندی پشیمون نشی

این آدم دیگه تغییر کرده
سال اولته ؟

بله

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

نا امیدی چیه ...یکم سنت بره بالا پشیمون میشی که چرا دوباره نخوندم ...حتما تااش کن تو بهتر از این و میاری ...اصلنم ناامید نشو اتفاقا سال بعدی تجربه ات بیشتر میشه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
انتخاب رشته نکردی?

چرا ولی خب پرشکی و دندون و فیزیو ..

همشون رتبه های بهتر مبخواستن

و من با علم اینکه نمیارم انتخاب رشته کردم

چرا ولی خب پرشکی و دندون و فیزیو .. همشون رتبه های بهتر مبخواستن و من با علم اینکه نمیارم انتخاب ر ...

همکلاسیم س ساله برا دندونپزشکی میخونه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2706