عنوان

کنکوریهااا

638 بازدید | 82 پست

سلام بچه های کنکوری بیاین بگین چی شد؟؟؟

کجا قبول شدین.؟؟؟؟

چند تا از کاربرا پزشکی و دندون بودن قبول شدن یا نه؟؟؟

خوشحالیتونو با ما هم در میون بزارین دیگه😢😢😢😢😛😛😛😛

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حقوق قبول شدم دولتی 

خیلی خوشحالم باور نمیکردم با وجود متاهل بودن بتونم ی رشته خوب تو شاخه ام قبول شم واقعا خیلی حس خوبیه خداروشکر😊❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
من مامایی قبول شدم

ایول بابا کدوم شهر؟؟؟

خوشحال شدم برات 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
پزشکی فسا

دمت گرم گل کاشتی؟؟؟

خانم دکتر عزیز😉😉😉

مردود

ای جان فدا سرت انشاالله از الان با یه برنامه بهتر شروع کن سال دیگه مننظریم خانم دکتر...

آزاد نزدی ؟؟؟

2706