2726

من ۲۶ هفته ام

یکی میگه یه هفته دیگه ۵ ماهت تموم میشع

یکی میگه نه ۵ ماهت تموم شده

کلا گیج شدم دیگه با ماه حساب نمیکنم

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاا...

من ۱۴روزدیگه میرم توی هفت ماه وشیش ماهم کامل میشه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2728
۲۱هفته پنج ماه تموم میشه

یعنی من الان‌ماه ششم رو هم تموم کردم😮آخه دکترم گف الان ماه پنج رو تموم‌کردی تازه رفتی تو ۶🙂

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
یعنی من الان‌ماه ششم رو هم تموم کردم😮آخه دکترم گف الان ماه پنج رو تموم‌کردی تازه رفتی تو ۶🙂

بله عزیزم شما ماه ۶ رو هم تموم کردید، و وارد ماه هفتم شدید

ماه های بارداری
1. یک ماه تمام/ 30 روز: 4 هفته و 2 روز
2.دو ماه تمام/60 روزاز لقاح : 8 هفته و 4 روز
3. سه ماه تمام / 90 روز : 12 هفته و 6 روز
4. چهار ماه تمام / 120 روز : 17 هفته و 1 روز
5. پنج ماه تمام / 150 روز : 21 هفته و 3 روز
6.شش ماه تموم / 180 روز : 25 هفته و 5 روز
7. هفت ماه تموم / 210 روز: 30 هفته
8. هشت ماه تموم / 240 روز : 34 هفته و 2 روز
9. نه ماه تموم / 270 روز: 38 هفته و 4 روز
چون بارداری 9 ماه و 10 روزه : یعنی 38 هفته و 4 روز + 10 روز = 40 هفته تمام .

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩

بسلامتی عزیزم با دلخوش ان شا الله این دوران سپری کنی ، و نی نیتو به سلامتی تو آغوش بگیری، منم به امید خدا دو هفته دیگه ۶ماهم کامل میشه، ان شا الله نی نی های همه صحیح و سالم بیاد بغلشون نی نی منم همینطور 🌹🌹❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

انشاا... من ۱۴روزدیگه میرم توی هفت ماه وشیش ماهم کامل میشه

بنظرم کمتر مونده ها عزیزم، من ۱۵ روز دیگه میرم تو ۷ماه برای شما فکر کنم ۷-۸روز مونده به سلامتی

بنظرم کمتر مونده ها عزیزم، من ۱۵ روز دیگه میرم تو ۷ماه برای شما فکر کنم ۷-۸روز مونده به سلامتی

من ۹ به ۹ برج ماهم میچرخه عزیزم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️