1421
1363
عنوان

خواهش میکنم راهنماییم کنید

94 بازدید | 16 پست

خانوما من روز ۶ عادت ماهینم رابطه بدون جلوگیری داشتیم یک ساعت بعد قرص روکین(ضد بارداری)خوردم الان ۱۰ روز از خوردن قرصم میگذره ..

سینه هام  مخصوصا چپ ب شدت درد می‌کنه گاها حالت تهوع دارم ..

ب نظرتون واجبه. تست خون برای بارداری بدم؟؟

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم

کاراز محکم کاری عیب نمیکنه..برو بده خیالتو راحت کن

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خیر 😐این قد زودم نمیگیره گمونم ک ببخشیدا رک گفتم

وا چی؟

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خیر 😐این قد زودم نمیگیره گمونم ک ببخشیدا رک گفتم

برای امضات صلوات فرستادم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
1432
کاراز محکم کاری عیب نمیکنه..برو بده خیالتو راحت کن

ممکنه باردار باشم؟

اگرم بارداری باشی الان آزمایش نشون نمیده باید موعدت بگذره و اینکه روز شش پریود احتمال بارداری خیلی کمه مگه تخمک گذاریت خیلی زود باشه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید
اگرم بارداری باشی الان آزمایش نشون نمیده باید موعدت بگذره و اینکه روز شش پریود احتمال بارداری خیلی ک ...

ممنون بابت راهنماییت عزیزم

ممکنه باردار باشم؟

نمیدونم والا..برای خیالت راحت شه ازمایش بده 

1394
وا چی؟

خب تو میگی شیش روز از پریت گذشته بود رابطه بدون جلوگیری داشتی بعد قرص خوردی و الان ده روز از اون میگذره خب نمیشه ک باردار باشی و نشون هم بده آز خون و اینا حداقل یکی دوماه باید بگذره خب😐

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
احتمالش کم اما غیر ممکن نیست..امادر حاملگی هم به این زودی علایم شروع نمیشه

درسته پس آزمایش نمیدم

خب تو میگی شیش روز از پریت گذشته بود رابطه بدون جلوگیری داشتی بعد قرص خوردی و الان ده روز از اون میگ ...

درسته آزمایش نمیدم

1403
درسته آزمایش نمیدم

اخه باید برا ترشح هورمون بارداری ی مدت زمانی بگذره و شاید این علائم از ی تغیرات کوچیک تو هورمونات باشه و ربطش به بارداری خیلی خیلی کمه برای تعیین بارداری باید از موعدت هفت روز بگذره بعد بی بی بزنی اگه مثبت بشه و اوووو کلی راهه

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
اخه باید برا ترشح هورمون بارداری ی مدت زمانی بگذره و شاید این علائم از ی تغیرات کوچیک تو هورمونات با ...

درسته من اشتباه کردم