2703
2553
عنوان

بچه ها دختر پاییزیم بیاید😢❤

178 بازدید | 10 پست

بچه ها میشه برام دعا کنید❤یه چیزی میخوام بهش برسم میشه دعایی نذری چیزیم یادم بدید قطعا نتیجه بده توی کوتاه مدت

اگه توجه کرده باشید یه مدت درگیرم بیاید کمکم❤

برات صلوات فرستادم .. 

چله ی آیت الله حق شناس خوبه 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مرسی گلم ینی با اون چله چیکار کنم؟ بلد نیستم من

بزن تو اینترنت چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس .. البته یکمی سختِ میتونی نائب هم بگیری ( یعنی کسی ک مقداری پول میگیره و به نیت تو چله رو انجام میده ) 

ولی خیلی تاثیر داره و رد خور نداره ..

البتع اینم بگم ک ب نظر من هرنذری حتی یه صلوات اگه از ته دل باشع حاجت میده .. 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2714
مرسی عزیزم

البته من خودم همیشه وقتی تو مشکل گیر میکنم .. یا صلوات نذر میکنم یا دعای معراج و نادعلی .. گاهی اوقات هم آیت الکرسی و رحمن و یاسین .. 

ایشالله مشکلت حل میشه فدات شم 😘😍

البته من خودم همیشه وقتی تو مشکل گیر میکنم .. یا صلوات نذر میکنم یا دعای معراج و نادعلی .. گاهی اوقا ...

مرسی عزیزم خیلی دعا کن برام مشکل ندارم یه آرزو میخوام بهش برسم همین😭من از خدا فقط سه تا چیز میخوام که اصلا بلند پروازی نیس خیلی ساده ان ایشالا کمکم کنه😢