1421
1411
عنوان

بچه ها دختر پاییزیم بیاید😢❤

156 بازدید | 10 پست

بچه ها میشه برام دعا کنید❤یه چیزی میخوام بهش برسم میشه دعایی نذری چیزیم یادم بدید قطعا نتیجه بده توی کوتاه مدت

اگه توجه کرده باشید یه مدت درگیرم بیاید کمکم❤

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

برات صلوات فرستادم ..  چله ی آیت الله حق شناس خوبه

مرسی گلم ینی با اون چله چیکار کنم؟ بلد نیستم من

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1401
مرسی گلم ینی با اون چله چیکار کنم؟ بلد نیستم من

بزن تو اینترنت چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس .. البته یکمی سختِ میتونی نائب هم بگیری ( یعنی کسی ک مقداری پول میگیره و به نیت تو چله رو انجام میده ) 

ولی خیلی تاثیر داره و رد خور نداره ..

البتع اینم بگم ک ب نظر من هرنذری حتی یه صلوات اگه از ته دل باشع حاجت میده .. 

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
بزن تو اینترنت چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس .. البته یکمی سختِ میتونی نائب هم بگیری ( یعنی ک ...

مرسی عزیزم

مرسی عزیزم

البته من خودم همیشه وقتی تو مشکل گیر میکنم .. یا صلوات نذر میکنم یا دعای معراج و نادعلی .. گاهی اوقات هم آیت الکرسی و رحمن و یاسین .. 

ایشالله مشکلت حل میشه فدات شم 😘😍

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
1376
البته من خودم همیشه وقتی تو مشکل گیر میکنم .. یا صلوات نذر میکنم یا دعای معراج و نادعلی .. گاهی اوقا ...

مرسی عزیزم خیلی دعا کن برام مشکل ندارم یه آرزو میخوام بهش برسم همین😭من از خدا فقط سه تا چیز میخوام که اصلا بلند پروازی نیس خیلی ساده ان ایشالا کمکم کنه😢