2733
2734
عنوان

درد دو طرف شکم بعد سزارین

650 بازدید | 2 پست

سلام خاونما من ۱۵ روزه سزاریناورژانسی کردم متاسفانه بخیه هام عفونت زیادی کرد که دکتر احتمال داد از اتاق عمل بوده الان خداروشکر بخیه هامو شستشو میدم دکتر گفت خیلی خوبه وضعش هیچ فقط یه ترشح کم داره که خشک کننده میخورم در کنارش شستشو 

ولی دو طرف شکمم شدید تیر میکشه جوریکه فقط باید خم باشم اصلا نمیتونم دراز بکشم و از این پهلو به اون پهلو بشم 

خواستم بدونم اینا بخیه های داخلیه که هنوز خوب نشده؟کسی این درد و داشته؟بعد چقد خوب شده؟

فردا از دکترم وقت گرفتم خواستم تجربه شماها رو هم بدونم

خدایا شکرت😍

من نمیدونم عزیزم.ان شاءالله بهتر میشی.من ۱۹ هفته هستم امروز متوجه شدم لکه بینی خیلی خیلی کم دارم.وقتی دستمال کشیدم فهمیدم..دیشبم یه چی تو شکمم سفت شده بود و قلمبه ...شما میتونید راهنمایید کنید چیه؟و چیکار کنم؟

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
من نمیدونم عزیزم.ان شاءالله بهتر میشی.من ۱۹ هفته هستم امروز متوجه شدم لکه بینی خیلی خیلی کم دارم.وقت ...

عزیزم لکه بینی که کلا باید استراحت کنی و بری دکتر تا آمپول بده چون شکمتم سفت میشه احتمالا دکتر چندتا امپول بده هفته ای یکی بزنی نگران نباش منم ۲۳ هفته شکمم سفت میشد ولی بدون لکه بینی

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘