1421
1389
عنوان

خانم های کنکوری لطفا بیان

188 بازدید | 30 پست

دختر یکی از فامیلامون بیچاره رتبه 6هزار انسانی اورده 

تو انتخاب رشته ی گزینه اشتباه وارد کرده 

همونم قبول شده انتخاب رشتهه 66 بوده 

ایا میتونه ی رشته دیگه بعد 66 بره 

واقعا رشته چرتی قبول شده گناهداره 

خدایا سپاس گرارم بخاطر سلامتی داشتن همسر خوب داشتن خانواده خوب وفرزندان خوب ونی نی هایی که قرار دراینده بهم بدی شکر میکنم خدایااللهی آمین

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
بله کارنامه سبز که بیاد می تونه اگه جایی دیگه قبولش کردن بره و ثبت نام کنه ولی خیلی دوندگی داره . چی ...

علوم سیاسی بجنورد 

کارنامه سبز کجا باید بگیره چجوره

خدایا سپاس گرارم بخاطر سلامتی داشتن همسر خوب داشتن خانواده خوب وفرزندان خوب ونی نی هایی که قرار دراینده بهم بدی شکر میکنم خدایااللهی آمین
فک کنم تا سه روز دیگه بیاد کارنامه سبز . مگه میشه رشته اشتباهی وارد کرده باشه ؟ کد و که وارد میکنی ا ...

از کجا باید گرفتش .میگه کد اشتباه زده 

1394
چه رشته ای رو میخواست؟؟؟

به امید فرهنگیان بوده رتبش 6هزار منطقه 3

1418
علوم سیاسی بجنورد  کارنامه سبز کجا باید بگیره چجوره

علوم سیاسی چرت نیس اتفاقا . خیلی ام باحاله . ایشون چون علاقه نداره میگه چرت😁 وگرنه رشته بدی نیس ولی دانشگاه تراز بالایی قبول نشده . اگه علوم سیاسی تهران بود خوشحالم بود ‌

منم با آزمون بودم... چی زده بودی؟😟 بی آزمون هم شرکت کردی؟

برای با سوابق اقدام کردم.هرچی رشته تو شهرهای اطراف بود روزانه وپیام نور زدم.متاسفانه اینجا ظرفیت دانشگاهامون خیلی کمه منم شرایط راه دور ندارم

به امید فرهنگیان بوده رتبش 6هزار منطقه 3

منم اولویت اولم فرهنگیان بود 

رتبم ۶۹۰۰ و تراز۷۷۰۰ انسانی ولی مصاحبه دعوت نشدم

اگه فرهنگیان میخواد باید منتظر تکمیل ظرفیت باشه اون موقع ثبت نام کنه...

بعد اگه قبول شد از دانشگاه دولتی انتقالی بگیره بره فرهنگیان....

احتمالا منم همین کارو بکنم

تکمیل ظرفیت شرکت میکنم اگه قبول شدم ک میرم فرهنگیان نشدمم همین حسابداری رو میخونم😊😍

دوستان لطفا برای موفقیتم درکنکور یک صلوات بفرستین...😥❤
علوم سیاسی چرت نیس اتفاقا . خیلی ام باحاله . ایشون چون علاقه نداره میگه چرت😁 وگرنه رشته بدی نیس ولی ...

ولا او بستگانم علوم سیاسی چمران خونده بیکاره 

این همه راه بره بهد بیکار بمونه خیلی هست 

اخه 25درصد سهمیه حانبازی داشته بخاطر همین 

1391