2726
عنوان

کسی هست مثل قدیما از کهنه واسه پوشک کردن بچه استفاده کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 19 پست
بیخیال خدا خودش داده روزی شم میده به شوهرت بگو سختته ممکنه بچه خدای نکرده مریض شه. چندمین بچه ته؟؟؟

دومیه عزیزم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه حساب کنید پول کهنه و پودر شوینده و آبی که واسه شستن مصرف میشه با پول پوشک یکی در میاد

تو بازار الان پوشکای مقرون به صرفه زیاد هستش از اونا بگیر

پماد سوختگی زینک اکسایدم پنج تومنه یکیم ازون بگیر یه لایه نازک همیشه بزن که نسوزه و حساسیت نده

تو مصرف پوشکم صرفه جویی کن.تحقیق کن ببین کدوم پوشک ارزون تره.یا تاپیک بزن خانوما بگن بهت

حالا خذایی نکرده مریض شه یا تو مریض شی باید پول چند بسته پوشک خرج بشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
عزیزم اگه حساب کنید پول کهنه و پودر شوینده و آبی که واسه شستن مصرف میشه با پول پوشک یکی در میاد ...

باشه عزیزم مرسی

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله