2703
2553

شوهرم میگ باید از کهنه استفاده کنی پوشک گرونه البته هنوز بچم دنیا نیومده 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

نع

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آبجی من برا بچه اش استفاده کرد     دو لایه محافظ کهنه مینداخت روکهنه ...بنده خدا بچه اش به همه نو  پوشک هم حساسیت داشت  تاول میزد ..

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
اره من میخوام بگیرم.اولاش ک نه ولی یکم بزرگترشه شاید کهنه بزنم

اخه سخته تو زمستون خشک کردن کهنه و حتی شستنش

2714

گناه داره بچه پاش میسوزه اگه دختر بچه باشه که چه بدتر عفونت میگیره 

یکی از اشناهامون دختر بچه شو کهنه میکرد بچه عفونت ادراری گرفته بود تن تن هم عوض میکرد 

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
آبجی من برا بچه اش استفاده کرد     دو لایه محافظ کهنه مینداخت روکهنه ...بنده خدا بچه اش به ...

وای چه سخت 

من تو پیج پوشک یکتا دیدم خانوما ازون میخرن

میگن حساسیت نمیزنه بچه هاشون

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
گناه داره بچه پاش میسوزه اگه دختر بچه باشه که چه بدتر عفونت میگیره  یکی از اشناهامون دختر بچه ...

اره دختره میگه پس قدیما چکار میکردن مای بی بی نبود

اره دختره میگه پس قدیما چکار میکردن مای بی بی نبود

قدیم خیلی فرق میکرد اینهمه مریضی نبود امکانات نبود الان که امکانات هست همه چی پیشرفته س

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
2706