1421
1389

شوهرم میگ باید از کهنه استفاده کنی پوشک گرونه البته هنوز بچم دنیا نیومده 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)

نع

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390
اره من میخوام بگیرم.اولاش ک نه ولی یکم بزرگترشه شاید کهنه بزنم

اخه سخته تو زمستون خشک کردن کهنه و حتی شستنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
سختت میشه  اخه ... بگو گرونه نمیتونستی خرجشو بدی چرا بچه اوردی الانم وظیفته  

ناخاسته حامله شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گناه داره بچه پاش میسوزه اگه دختر بچه باشه که چه بدتر عفونت میگیره 

یکی از اشناهامون دختر بچه شو کهنه میکرد بچه عفونت ادراری گرفته بود تن تن هم عوض میکرد 

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
1394
آبجی من برا بچه اش استفاده کرد     دو لایه محافظ کهنه مینداخت روکهنه ...بنده خدا بچه اش به ...

وای چه سخت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تو پیج پوشک یکتا دیدم خانوما ازون میخرن

میگن حساسیت نمیزنه بچه هاشون

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍
گناه داره بچه پاش میسوزه اگه دختر بچه باشه که چه بدتر عفونت میگیره  یکی از اشناهامون دختر بچه ...

اره دختره میگه پس قدیما چکار میکردن مای بی بی نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دختره میگه پس قدیما چکار میکردن مای بی بی نبود

قدیم خیلی فرق میکرد اینهمه مریضی نبود امکانات نبود الان که امکانات هست همه چی پیشرفته س

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
1387
بیخیال خدا خودش داده روزی شم میده به شوهرت بگو سختته ممکنه بچه خدای نکرده مریض شه. چندمین بچه ته؟؟؟

دومیه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا که سالم وسلامت بدنیا بیاد وقدمش براتون خوب باشه😘

فدات مهربون😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اگه حساب کنید پول کهنه و پودر شوینده و آبی که واسه شستن مصرف میشه با پول پوشک یکی در میاد

تو بازار الان پوشکای مقرون به صرفه زیاد هستش از اونا بگیر

پماد سوختگی زینک اکسایدم پنج تومنه یکیم ازون بگیر یه لایه نازک همیشه بزن که نسوزه و حساسیت نده

تو مصرف پوشکم صرفه جویی کن.تحقیق کن ببین کدوم پوشک ارزون تره.یا تاپیک بزن خانوما بگن بهت

حالا خذایی نکرده مریض شه یا تو مریض شی باید پول چند بسته پوشک خرج بشه

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   
عزیزم اگه حساب کنید پول کهنه و پودر شوینده و آبی که واسه شستن مصرف میشه با پول پوشک یکی در میاد ...

باشه عزیزم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331