2726
عنوان

باردارا بیاین لطفا

94 بازدید | 20 پست

چیکار کنم برا یبوست ؟ 

شربت لاکتولوز دکترم داده بود الحمدلله دیگه اثرنمیکنه دیشب دوقاشق خوردم بااب زیاد هیچی اثرنکرد 

چون همش استفراغ میکنم چیزی تو معدم نمیمونه همش یبوست لعنتی 

چیکار کنم دوستان 😓

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بنظرم خوردن میوه و سبزی تازه و زیادخیلی برات خوبه...

انجیرم هم حتما خیس کن بخور

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل منم هست،خیلی بده

آبلیموی تازه بریز توی ی لیوان اب بخور خیلی خوبه،من خوردم بهتر شدم نسبت ب قبل

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
بنظرم خوردن میوه و سبزی تازه و زیادخیلی برات خوبه... انجیرم هم حتما خیس کن بخور

سلام خوووبی😍😍😍گلپسرات خوبن؟هنوز نیومدن؟

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
مشکل منم هست،خیلی بده آبلیموی تازه بریز توی ی لیوان اب بخور خیلی خوبه،من خوردم بهتر شدم نسبت ب قبل

دلم به اون لاکتولوز خوش بود که دیگه اثرنداره تازه شیاف پروژسترون هم نذاشتم دیشب که یبوست نگیرم 

مشکل منم هست،خیلی بده آبلیموی تازه بریز توی ی لیوان اب بخور خیلی خوبه،من خوردم بهتر شدم نسبت ب قبل

الان میخورم خود لیمو هم باشه خوبه دیگه؟ 

سلام خوووبی😍😍😍گلپسرات خوبن؟هنوز نیومدن؟

سلام عشقم بخوبیت خوبم...واااای ک نگمممم ماه اخر چقد اذیت میشی ...مرسی خاله جون خوبن😍😍😍ن هنوز گلم .انومالی رو رفتی؟

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
الان میخورم خود لیمو هم باشه خوبه دیگه؟ 

اره بخور،فرقی نداره

شما از اول استفاده کردین؟ من ۱۱ هفتم

بله منم اوایل بخاطر تهوع و بالا اوردن افتضاح یبوست گرفتم استفاده کردم ...بزار ۱۵_۳۰ دقیقه بمونه تو بدنت بعدش برو حالشو ببر😂😂

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
سلام عشقم بخوبیت خوبم...واااای ک نگمممم ماه اخر چقد اذیت میشی ...مرسی خاله جون خوبن😍😍😍ن هنوز گلم ...

نگوووو😥😥🤣🤣

خوبه خداروشکر،ماشالا چیزی نمونده دیگه ک بپرن بغلت😍تاریخ زایمانت کی هست؟

شنبه هفته بعد باید برم

بله منم اوایل بخاطر تهوع و بالا اوردن افتضاح یبوست گرفتم استفاده کردم ...بزار ۱۵_۳۰ دقیقه بمونه تو ب ...

ممنون عزیزم

شما راجع به شربت لاکتولوز شنیدین؟ وای همش میترسم نکنه بد باشه دکترم نوشت ولی میترسم

ممنون عزیزم شما راجع به شربت لاکتولوز شنیدین؟ وای همش میترسم نکنه بد باشه دکترم نوشت ولی میترسم

شربت رو دکتر من قبول نداره ...میگه بهترین چیز همین شیاف گیلیسیرینه که جذب خون نمیشه درنتیجه از طریق جفت هم به بچه نمیرسه ...

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
2706