2733
2734

مردم چشون شده ؟ زنگ زده میگه آبجی از روی خیر میخوام یه چیزی بهت بگم 

چند تا مرد نا اهل دارن شمارت رو ردو بدل میکنن 

گفتم آقا من شمارم کاری مشکلی نیست بزار رد و بدل کنن 

از همون اول فهمیدم خودش مزاحمه ..

گفت نه یه چیزی هست شما نمیدونی ..من الان واتساپ عکسش میفرستم 

گفتم بفرست 

عکس یه بنده خدایی رو فرستاده میگه این بود 

میگم نمیشناسم آقا اشتباه شده 

میگه باشه حتما من شماره رو اشتباه شنیدم حلال کن 

بعد سه تا عکس پشت سر هم فرستاده میگه این چی این رو میشناسی ؟ میگم نه

میگه این منم   خواستم ببینم منو میشناسی یا نه 

گفتم نه خداحافظ

حالا هی داره ادامه میده

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بلاک کن یا جواب نده کلا

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلاکش کن. عکس پروفایلتم بذار روحالتی  که فقط مخاطبات بتونن ببینن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738