2733
2734
عنوان

تولده همسری ک از همه سری 😅😍

690 بازدید | 24 پست

چطوره ؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

دونفره است؟

ماه محرمه ولی ...مبارک‌باشه‌انشالله سایش همیشه‌بالاسرت باشه

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دونفره است؟ ماه محرمه ولی ...مبارک‌باشه‌انشالله سایش همیشه‌بالاسرت باشه

چه ربطی به محرم داره مگه مبخاد برقصه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2728

منم شهریوریم ولی اصلا این ماهو دوس ندارم خخ تولدشون مبارک

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738
حالا ایشون که مرد 28 ساله هستند من پسرم 5 سالشه هرچی التماس مهد کودکش کردم که به کیک بیارم تولدشه ه ...

بله کاش اینچیزا گناه بود خوردن کیک و بادکنک گناه نداره رقص و بزن بکوب گناهه

چی براش گرفتی عزیزم

ادکلن عزیزم Ff

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
عالی ببخشید چون بلد نیستم میپرسم با چسب بادکنک وصل کردی باشه چسبی؟؟؟؟؟؟

اره عزیزم چسب مخصوص داره بگی چسب بادکنک میخوام بهت میدن 

اه دیروز تولد خودت بوده امروز مال شوهرت چه جالب

ن من تولدشم جلوتر گرفتم مرخصی نداره میره سره کار تپلدش چند روز دیگس ولی کلا فاصله نداره خیلی 

2706