2737
2739

سلام..دوازدهم رفتم سونو شکمی و گفت شش هفته و دو روزه...ساک و کیسه زرده تشکیل شده بود اما خبری از قلب و پل جنینی نبود...گفت باید بیست و سوم دوباره تکرار بشه..

امروز دوباره به امید شنیدن صدای قلب کوچولوش رفتم سونو شکمی..گفت هفت هفته و چهار روزه...ساک و کیسه بود اما پل و ضربان قلب نبود...گفت برو سونو واژینال

با گریه رفتم سونو واژینال...این سونو گفت شش هفته و پنج روزه..ساک و پل و کیسه زرده هست اما ضربان نداره...خیلی حالم بد بود ..از دکتر سونو پرسیدم یعنی باید سقطش کنم گفت احتمال زیاد اره

زنگ زدم به مطب دکترم اما گفتن فردا بعد از ظهر میاد..انقدر گریه کردم که سرم و چشمام دارن منفجر میشن..نذر کردم اما انگاری خدا صدامو نشنید...واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟ 

بنظرتون خدا معجزه میکنه؟  

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

بچه ها..برام دعا کنین اگه به مصلحتمه خدا برام سالم و صالح نگهش داره

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم بسپار دست خدا هرچي خيره پيش بياد

نمیدونم چی در انتظارمه 

غصه نخور عزیزم هرچی خدابخواد همون میشه توکلت به خدا باشه انشالله هرچی به صلاحت اتفاق بیفته خودتو بسپار به خدای مهربون که اون خیلی بهتر و قشنگتر مصلحت بندهاشو میدونه

غصه نخور عزیزم هرچی خدابخواد همون میشه توکلت به خدا باشه انشالله هرچی به صلاحت اتفاق بیفته خودتو بسپ ...

تسلیمشم...اما زورم به اشکام نمیرسه..خیلی وابستش شده بودم 

2738
با تاریخ پریودت چند هفته میشی؟

نه هفته و دو روز 

عزیزم اصلا عجله نکن زود هم نرو واسه ی سقط من هشت هفته ام بود البته ۷ هفته و چند روز بود گفت ضربان نداره خیلی غصه خوردم البته من دوقلو باردارم گفتن یکیش ضربان داره یکیش نداره اومدم صبر کردم و فقط آیت الکرسی خوندم بعدش رفتم گفتن هردوضربان داره 😍😍😍❤❤❤ تو هم اصلا عجله نکن تااخر هفته ی دهم وقت داری ‌...شاید مثل من لقاحت دیر تشکیل شده 

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
با تاریخ پریودت چند هفته میشی؟

اخه مگه این همه اختلاف امکان داره؟ یکی نه هفته..یکی هفت..یکی شش...گیج شدم 

قربونت بشم هیچ کار خدا بی حکمت نیست قشنگ درکت میکنم چون برای منم اتفاق افتاده ولی از خدا ناامید نشو ان‌شاءالله که خیر

گلم توی سونو شکمیت رشد داشته پس به نظرم صبر کن و عجله نکن برای سقط شاید دیر تشکیل بشه قلبش و اینکه اگر جنین مرده باشه خودش سقط میشه پس فقط تا میتونی برای سقط عجله نکن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم اصلا عجله نکن زود هم نرو واسه ی سقط من هشت هفته ام بود البته ۷ هفته و چند روز بود گفت ضربان ند ...

پس چرا میگن زمان تشکیل قلب از شش تا هشت هفته هست؟

منم نگرانم فقط یبار سونو انجام دادم گفت ۵ هفته ام باید باز برم سونو انجام بدم هنوز وقت دکترنگرفتم کسی میدونه چندهفته قلب تشکیل میشه منمممممممم استرس دارم خیلی میترسم بچه هابرامنم دعاکنید لطفا🤗🤗🤗

استارترانشالله که هرچی خیره همون بشه

تا ده هفته براتشکیل قلب وقت هست

انشاالله خیره عزیزم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706