1421
1411
عنوان

حس خوب مادر شدن ....😍🙈

130 بازدید | 12 پست

خوشحالم که مادر شدم چون....

به نظر خودم خوشحالم که مادر شدم چون بوسیدن فرزندم خیلی شیرین 😍

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390
1376
اخی مبارکه😍❣🌹وقتی به نی نی شیر میدی  میشه برای من هم دعا کنی لطفا؟

هنوزم تو شیکممه 😆ولی چشم

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

دعاکنید منم این ماه جواب بگیرم چارماه پیش سقط کردم هنوزم ب یادش گریه میکنم منو شوهرم هردوعاشق بچه ایم هردو سرقبلی شکستیم من ک شبوروزم شده بود گریه شوهرمم انقدوابسته شده بود از سرکار میومد قبل من شکممو میبوسید میگف مامانو ک اذیت نمکنی پدرسوخته باز اشکم اومد دعام کنید توروخدا

دعاکنید منم این ماه جواب بگیرم چارماه پیش سقط کردم هنوزم ب یادش گریه میکنم منو شوهرم هردوعاشق بچه ای ...

آخی قربونت برم ایشالا سال دیگه همین موقع دوتا نی نی تو بغلت دوتا دوقلو خوشمل