2726

عزیزان اصفهانی 

دوس دارم بیام اصفهان

هتل نمیخام برم بنظرتون سوییت یا اتاق گیر میاد؟

جاهای دیدنی و مرکز خرید هم بهم ادرس بدید ممنون میشم ...

تابستونا بهتر گیر میاد الانو دیگه نمیدونم ولی اصولا املاکیا خبر دارن.اومدین از اینا بپرسین.

جاهای دیدنی میدون امام .چهلستون .عالی قاپو. باغ گلها .باغ پرندگان. پل خواجو. سی و سه پل.منارجنبان البته خودم تا حالا نرفتم تو راه آتشگاهه و کلا خیابون جالبیه با رستورانای مختلف و...اگه شهربازی میخواین و اهل هیجانید شهر رویاها حتما برید.

خریدم دیگه همه چیز گرون شده ولی همون میدون خوبه دیدنیم هست.اگه میخوای لوکس باشه سیتی سنتر گرون و مارکه ولی اکثرن الان آف خورده.بستگی داره چی میخوای خرید کنی.مرکز خرید زیاده.

بریونیم بخورید.بریونی اعظم و گلستان نزدیک همون میدونه.یه سری مسجدو اینا همونجا داره.کلا یه روز وقت بزارید وایه میدون و بازدید جاهای اطرافش.از خود گردش گریا بپرسین بهتون میگن.شهر رویاها هم حدود ساعت ۴_۵عصر برید تا شب چون خیلی بازی  و سه تا سینما داره.

خوش بگذره

اگه سوالی داشتی در خدمتم.از کجا تشریف میارین؟چند روزه میاین

استارتر عزیزم تو را خدا مال منو زود بگیر ببین کی طلاهامو میخرم دوباره ؟

شاید نی نی یتر تاپیک را تعطیل کنه من بمونم 

اسمم زری مادرمم زینب 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم خواهش میکنم واسه من فال بگیر 

خیلی برام مهمه بخدا مغزم داره منفجر میشه اگه ضروری نبود انقد مزاحمتون نمیشدم

یه نفر دوس داشتم باهاش ی دعوا بد داشتم میخوام ببینم برمیگرده یا کلا دیگه قیدمو زده

اسمم محدثه تو شناسنامه ولی صدام میکنن فاطماسم مادرم اکرم ولی صداش میزنن سمیه

2728
استارتر عزیزم تو را خدا مال منو زود بگیر ببین کی طلاهامو میخرم دوباره ؟ شاید نی نی یتر تاپیک را تعط ...

عزیزم باید با نی نی یار صحبت کنم تا اجازه ندن نمیتونم میترسم کاربریمو بترکونن

خانم خواهش میکنم واسه من فال بگیر  خیلی برام مهمه بخدا مغزم داره منفجر میشه اگه ضروری نبود انق ...

تو خصوصی اگه در خواست دوستیمو قبول کنی که نی نی یار نمیدونه 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره