2737
2739
عنوان

تاپیک جامع گفتگو به انگلیسی

282 بازدید | 54 پست

Hello everyone 

I’m honey and today I want to speak in English to raise English knowledge level

I think my English level is below average so I apologize in advance for any grammatical,spelling or... mistakes and I hope their friends help me to correct them.

My suggestion is to go online three days a week at certain times, for example, nine to eleven at night , and we talk about a topic that has been set before.(Topics are selected from the IELTS exams)

Warnings:🚫

Please don't speak Farsi even a word

If your friend asked to translate a word,please do it into a synonym and do not translate it into Persian

Respect your friends and peers and avoid joking

Don’t be afraid to make a mistake

only correct the mistakes of others if you are sure about it

سلام بر همه

من هانیه هستم و امروز می خواهم برای بالا بردن سطح دانش زبان انگلیسی خود به انگلیسی صحبت کنم

من فکر می کنم سطح انگلیسی من پایین تر از حد متوسط است ، بنابراین  از هر اشتباه گرامری ، هجی یا ... عذرخواهی می کنم و امیدوارم دوستان برای اصلاح آنها کمکم کنند.

پیشنهاد من این است که سه روز در هفته در بعضی از زمانها بطور مشخص آنلاین شویم ، مثلاً شبهای روزهای زوج از ساعت  نه تا یازده شب ، و در مورد موضوعی که قبلاً تعیین شده صحبت کنیم. (موضوعات از امتحانات آیلتس انتخاب میشوند )

هشدارها:

- لطفاً حتی یک کلمه فارسی  هم صحبت نکنید و اگر مایل به صحبت به انگلیسی نیستید به هر دلیلی،تاپیک را ترک کنید و به هم نوعان خود احترام بگذارید.

- اگر از شما خواسته شد معنی کلمه ای را بگویید آن را به صورت مترادف انگلیسی ترجمه کنید

از شوخی و بی احترامی خودداری کنید

- از اشتباه کردن نترسید

اگر مطمئن هستید اشتباهات دیگران را اصلاح کنید

⚠️این متن اولین و آخرین متن فارسی در این تاپیک هست جهت پیشگیری بی نظمی و توضحیات تکمیلی به همه ی عزیزان سایت🌹

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

What’s your suggestion for first topic at tonight?

I review some IELTS exam and see this topics:

Speaking about: car

Childhood

Food and some like them

What’s your choice?

I think childhood is funny for first time.

What do you think?

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐
2738
2706