2737
2734
عنوان

شما بیجا می کنی تبلیغ نابجا می کنی؟

305 بازدید | 19 پست

از حدود سی و دوسه  سالگی به عنوان طرف گفتگو در برخی از خواستگاریها شرکت میکردم

در یکی از این مراسمات ، من داماد رو ندیده بودم ولی پدرش را خیلی دوست  میداشتم

قرارشد از طرف خانواده ایشون با خانواده عروس صحبت کنم

مهریه شد 214 سکه

به پدر داماد گفتم  شما هم باید در کنار نعهد پرداخت عندالمطالبه ، انگشت و مهر کنی

- چرا من؟

- مگه شما از آقا پسر تمجید و تعریف نکردی؟!

- خوب کردم - اما ایشون خودشون این مهریه رو پیشنهاد دادند....

- اما شما قبل تر از این از عقل و منطق ایشون حسابی تمجید کردی

-... یکوتی در مجلس حاکم شد

خانواده عروس مانده بودن من الان طرفدار کی هستم

وقتی گفتم درسته من طرف گفتگوی خانواده دامادم ، اما طرف حق هم هستم

مجلس نیمه تمام رها شد و قرار شد داماد و خانواده فکر کنن ...

در جلسه سوم مهریه شد 75 سکه و پدر داماد هم طی نامه پیوست جدا که در محضرخانه نیز ثبت شد، همراه پسرش مهریه را متقبل شد

خانواده داماد عزیز

یا از پسرت تبلیغ و تمجید نکن .. یا همراه او متعهد شو

خانواده عروس محترم

ازدواج و سپید پوشی انقدر نمی ارزد دخترت را به  مسیر موهوم و پرسنگلاخ بفرستی... دختر است.. معصوم و جگرگوشه 

امضا- یوسف-گرگان

من اگر فکر نکنم می میرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم اگ فکر کنم میمیرم 😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

شخصا پسرم بهترین پسر دنیا هم باشه اصلاااااا مهریه اش را تعهد نمیدم ، از کجا معلوم چند وقت بعد از عقد ، دختر خانم بنای ناسازگاری نگذاره ؟ از کجا معلوم خوب باشه و به راه خطا نره؟

مهریه هر چی که هست و هر حقی توش لحاظ بشه صرفا به عهده داماد هست نه پدرش

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
2738

تمام خانواده های ایرانی بلا استثنا طرف پسرشونو خواهند گرفت و مشکلیم پیش بیاد میگن  پسرمون خوبه و ایراد از دختره پس تناقضی با تعریفهاشون نداره

خانواده ای برای دختر خانم خوبه که بهش اطمینان بده  بعد از ازدواج اگر به مشکل خورد با اغوش باز میپذیرتش نه اینکه تضمین برای مهریه بگیره که داماد از ترس اون مهریه نتونه طلاقش بده

زندگی که براساس ترس از مهریه باشه نبودنش بهتره

تمام خانواده های ایرانی بلا استثنا طرف پسرشونو خواهند گرفت و مشکلیم پیش بیاد میگن  پسرمون خوبه ...

فرمایش شما تقریبا درسته

اما نکته ظریفی در عرایض من بود... فکر میکنم نگرفتید

من اگر فکر نکنم می میرم
فرمایش شما تقریبا درسته اما نکته ظریفی در عرایض من بود... فکر میکنم نگرفتید

اگر منظورتون بحث طرفداری واسطه از حق هست درسته خوبه ویا عدم نعریف الکی ...  بخصوص راجع به مثال شما که پدر داماد بعد از فهمیدن اینکه باید تعهد بده مهریه رو کم گرده

اما با کلیت موضوع مشکل دارم  حالا ایشون راجع به مهریه ضمانت داد بقیه نستئل رو کی ضامن میشه؟

مهریه یعنی فروختن زن یعنی بنده شدن زن .

نه اینگونه نیست

انسان داری بخش مادی و زمینی و بخش متافیزیکی هستش

مهریه- شیربها برای تضمین  بیشتر بخش مادی و زمینی زن هستش

البته مشروط به معقولانه بودنش

من اگر فکر نکنم می میرم
فروردین  ارتش یک نفره پرطپش زود واکنش طبیعیه    

جان ؟😓

من متولد آذرم

کمان به دست 

آتش

محبت بدون منت

صادق

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2706