2737
2734

طولانیه هرکی نمیخواد و خوشش نمیاد نخونه .....مربوط به قبل محرمه تقریبا دوماه پیش.پاتختی دخترعمو شوهرم کل فامیل و دعوت کردن جاریمو دعوت نکردن حالام منم دعوت نکرده بودنا مادرشوهرمم نرفت گفت چرا فلانیو دعوت نکردن و بی احترامی کردن شوهرم میگفت آره خیلی کارشون زشت بود.به شوهزم گفتم منم دعوت نکردن گفت خب زشت بود اونو دعوت نکردن.اون جاریم غریبس تحصیلکرده هفتاد کیلو آرایش میماله فکر میکنن دختر وزیری چیزیه..من فامیلم دانشجو کارشناسی‌.یکم ساده ترم.شااااید بخواطر این باشه و اینکه نوزده سالمه اعصابم خورد میشه از شوهرم انتظار نداشتم‌.شوهرم گفت اگه ناراحتی نیا خونه ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق داری ناراحت بشی 

در حد قطع رابطه نیست البته این موضوع 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

جاریت چندسالشه؟

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

باهاشون بحث نکن اسمون برسه زمین زمین برسه اسمون طرز فکرشونو عوض نمیکنی 

منم جاریم رفته با مادرشوهرم دعوا کرده کارشو کشونده به بیمارستان بعد حالا چونکه با اون قطع رابطه کردن با منم قطع رابطه کرده کلا تروخشک رو باهم میسوزونن 

جذی نگیرشون بابا 

فقط خاله زنک بازی شوهرتو درست کن

2706