2726
عنوان

به مدیرم گفتم با من درست حرف بزن

321 بازدید | 26 پست

هیچ وقت نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. نمیتونم تو سری خور باشم

یا حد اقل یکمی سیاست داشته باشم

6 ساله که بد رفتار میکنه امروز مثل بمب منفجر شدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بذا حد خودشو بدونه

همیشه مراجعه کننده ها ازش شاکی بودند

ولی هیچ وقت همکارا جلوش واینستاده بودند

دوست ندارم توی محیط کار به عنوان یه زن زبون دراز شناخته بشم

اااااییییییییییی خدا چه غلطی کردم

همیشه مراجعه کننده ها ازش شاکی بودند ولی هیچ وقت همکارا جلوش واینستاده بودند دوست ندارم توی محیط ک ...

نه بابا تو کار درست انجام دادی هرچیییی هم بشه بهتر از اینه که جرات داشته باشه باهات بد حرف بزنه و توام سکوت کنی 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این‌خوب نیست ولی مثل ما هم زیاد قاطی باشید ضرر می‌کنی من پشیمونم چرا انقدر باهاش قاطی شدم تو هم هم فاصلت رو حفظ کن هم زبا  بهش گیر نده بگو چشم ولی کار خودت رو انجام بده

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
حرف بدی نزدی. همه باید با هم درست حرف بزنن و حق بی احترامی ندارن. از زیرآب زدن نترس که وقتی ناحق باش ...

اخه فقط اینو نگفتم 

اولش گفتم چرا اینطوری صحبت میکنید 

گفت مگه چطوری صحبت میکنم 

گفتم تند 

گفت اخه چند بار باید یه حرفو بزنم چرا متوجه نمیشی

گفتم متوجه میشم قانع نمیشم( بهم میگه کاری رو انجام بدم که در حق ارباب رجوع ظلمه)

شروع کرد دوباره تند حرف زدن گفتم خداحافظ ( پشت تلفن بودیم)

گفت دارم حرف میزنم میگی خداحافظ

گفتم با من درست صحبت کن ( داد میزد و تند حرف میزد)

گفت کارتو درست انجام بده تا باهات درست حرف بزنم 

منم گفتم شما به عنوان مدیر وظیفه داشتی فلان کارو بکنی خودت کارتو درست انجام نمیدی

اخیش احساس کردم خیلی زبون درازی کردم  البته شنیدن با لحن تند با خوندن فرق میکنه

اشکال نداره . تو دعوا که حلوا پخش نمیکنن. ناخوداگاه صدا کمی بلند و تند میشه

شما هم به نظرم اگه صلاح میدونی بعدا برو پیشش بگو شاید زیاده روی کردم ولی قصدم توهین نبود واقعا بهم برخورد لحن صحبتتون

نزار بقیه کارمندا سو استفاده کنن و به قولی از آب گلالود ماهی بگیرن. یه جورایی از دلشم درمیاری حل میشه میره

2706