2726
عنوان

سرماخوردگی نوزاد

151 بازدید | 13 پست

سلام مامانا من دخترم ۱۰ماهشه و سرما خوردگی داشت دوروزه تبش قطع شد ولی مخاط بینی و گلو داره راحت نمیتونه بخوابه از قطره بینی سدیم کلراید هم استفاده میکنم انچنان خوب نبوده تا الان کسی تجربه ایی داره ک زودتر خوب بشه و راحت بخوابه ممون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی سدیم کلریدو زدی با پوار کمک کن تخلیه اش کنی

کرم ب ب کلد بمال ب گلو و سینه اش نرمش میکنه

قطره منتول بریز رو لباسش  تا استشمام کنه راه بینیش باز شه

بخور سردم براش روشن کن بالای سرش بزار

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

هیدروکسی زین و شربت سرماخوردگی و یک سوسپانسیون آنتیک بیوتیک مناسب سن بهش بده امکان داره بعد دو سه روز اسهال بیفته که اونوقت انتی بیوتیک قطع کن اسپری بینی بگیر راحت تره هر وقت بینیش گرفت ۲ پیس بزن

پسرمن از 1 ماهگی هر ماه سرماخورد استاد شدم واسه این داروها 

البته خیلی دکترش و داروهایی ک تجویز میکردن خوب بود

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
شیر خودت بچکون تو دماغش  روزی چند بار

اینکارو هرگز نکن و توصیه نکن عزیزم

شیر خشک میشه و خودش تولید عفونت میکنه 

ممکنه وارد سینوس بشه یکی از توصیه های خاله زنکیه قدیمه 

واسه همبن 99 %ادما منجمله خودم دچار سینوسیم 

خیلی از بلاهای ک الان تو بزرگ سالی درگیرشیم واسه این تجویزهای بی سرو ته

زیر 6 ما

من کردم خوب شد بچم 40روزشه

تو دراز مدت بسیار بده

هیچ دکتری توصیه نمیکنه .علتاشم گفتم.پروسه سرماخوردگی خودش سپری شه خوب میشه ما با دارو تسریعش میکنیم