2733
2734
عنوان

هرکی بچه داره بیادلطفا👶

150 بازدید | 22 پست

سلام من پسرم دوسال و۱ماهشه همه میگن بایدازپوشک بگیریش ولی خودمن احساس میکنم هنوزآمادگیشونداره دوستم میگفت اگه شب پوشکش کردی تاصبح پوشکش خشک بودیعنی شب ادراری نداره ومیتونی ازپوشک بگیریش ولی پسرمن تاصبح پوشکش پره ازبس جیش میکنه فقط وقتی شماره ۲کرد😶چون بدش میادبعدش میادمیگه جیش تاعوضش کنم  هرکی راهنمایی درست بلده وتجربه ای دراین موردداره بگه ممنون😫

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

دختره منم همینجوریه اما هنوز 2 سالش نشده

دوست شما احیانا نشده که  خودش نصف شب بره دستشویی؟ 😒چه تزی داده برای بچه 2 ساله

فشار نیار به بچه، روحیش خراب بشه تا 6 سالگی شب ادراری میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دیگه وقتشه از پوشک بگیریش.

میتونی اینکارو بکنی:مثلا صب ک بیدار مبشه بد اینکه تمیزش کردی دیگه پوشکش نکنی.تاظهر.بد تو این زمان دستشویی ببریش.چند وقت اینکارو کنی.بد هی مدتشو بیشتر کنی.بنظرم این کار جواب بده

⚘  لایک نکنین ⚘
2728

میتونی کم کم یادش بدی و از شرت امگزشی استفاده کنی ولی اگه خودت حس میکنی امادگیشو نداره اصلا مجبورش نکن چون نتیجه عکس میده بچه هاهمشون عین هم نیستن مثلا خاهرزاده من از هفت هشت ماخگی خودش میگفت جیش داره یکی دیگه ولی تادوسالگیش نمیگفت و پوشکش میکردن

شرت چی؟چی هست؟

شرت اموزشی شبیه شرت معمولیه داخلش یه لایه حوله ای داره بچه نمیفهمه فک میکنه شرته ولی اگه یادش بره و جیششو نگه بازم خونه کثیف نمیشه میتونی بشوریشو دوباره استفادش کنی تو نت بزن مدلاش میاد

2738

سرعت رشد بچه ها باهم فرق داره و اجبار بچه ها به اینکه باید دستشوییشون رابگن مشکلات روانی بعدها براشون ایجاد میکنه صبر کن تا پسرت به امادگی لازم برسه پسرا دیرتر از دخترا به این مرحله میرسن پسر من دوسال وسه ماهش بود ولی من تا سه ساله هم دیدم و اثلن هیچ اشکالیم نداره بزار بچه ات رشد طبیعیش را بکنه

من هر دوتا بچمو دوسالگی از پوشک گرفتم 

ولی میگن بهترین سن از پوشک گرفتن یک سال و نیم هست 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

خانومی الان خیلی خیلی زوده. من پسرم رو 35 ماهگی از پوشک گرفتم. از همه چیز مهمتر امادگی بچه و امادگی روحی مادره. پسر من شبها کلی جیش میکرد وقتی دو سالش بود. بین دو تا سه سالگی چند بار اقدام کردم دیدم اماده نیست ، دست نگه داشتم. اصلا هیچ فشاری نباید به بچه اورد. قرار نیست با پوشک به مدرسه بره. بچه ها هم با هم فرق دان. دلیل نمیشه،یکی بچشو 24 ماهگی از پوشک گرفت شمام همون کارو کنید. بعضی ها زودتر وبعضی هادیر تر اماده میشن. کلا مرتبط با تعادل مخچه ای بچه هست. بچه باید یاد بگیره کنترل مثانه رو.....

که اونم با تکامل بیشتر مغز  ایجاد میشه.

میگن اگر بچه بتونه جفت پا بالا بپره تکامل مخچه ای خوبی پیدا کرده و میشه برای از پوشک گرفتن شروع کرد.

ورای حد تقریر است شرح آرزومندی....
دختره منم همینجوریه اما هنوز 2 سالش نشده دوست شما احیانا نشده که  خودش نصف شب بره دستشویی؟ 😒چ ...

به نظرت زوده

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
2706