2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

46میلیوووون!!!

آره آخه فک پایین یک میل جلویه در حدی که دندونام روهم میزارم دندونای پایینم جلوتر از دندونای بالام وایمیسته اول یه ارتودنسی داره بعد جراحی بعد دوباره ارتودنسی احتمال داره نرم برای فک پایینم چون کسی متوجه نمیشه بعدشم شنیدم خیلی درد داره جراحیش

2728

هر چقدر هم که مرتب باشه دکتر باید بعد عکس opg تشخیص بده نیاز داری یا نه... اگه میخوای ارتو انجام بدی قبلش دندونای پوسیده ات رو ترمیم کنه چون ممکنه بعد ارتو بدتر شه پوسیدگیش

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
چرا؟

برای اینکه دم به دقیقه باید مسواک کنه بعدشم به مرور لمینیت دندون خود آدمو خراب میکنه چیزی نمیتونی گاز بزنی درکل زنداداشم میگه اگه کسی به من بگه میخوام لمینیت کنم منصرفش میکنم اصلا به درد نمیخوره منم دندون پیش جلوییم کجه به غیر اون تمام دندونام رددیفه میخواستم همونو لمینیت کنم پشیمونم کرد

هر چقدر هم که مرتب باشه دکتر باید بعد عکس opg تشخیص بده نیاز داری یا نه... اگه میخوای ارتو انجام بدی ...

من فقط یه دندون سوراخ تو فک پایینم دارم دندون شماره هفتم که باید عصب کشی کنم پرش کنم اونم ۸٠٠ هزار میشه 

من فقط یه دندون سوراخ تو فک پایینم دارم دندون شماره هفتم که باید عصب کشی کنم پرش کنم اونم ۸٠٠ هزار م ...

گفتم که بدونی چون من خودم ارتو کردم دکتر نگفت پوسیده داری بعد ارتو هم باردار شدم دیگه دندونام کشیدن شدن چون شکست دوتاش... فک پایین هم با اینکه دو بار ارتو دنسی کردم باز الان یکیش رفته عقب دوباره نمیدونم چکار کنم... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
گفتم که بدونی چون من خودم ارتو کردم دکتر نگفت پوسیده داری بعد ارتو هم باردار شدم دیگه دندونام کشیدن ...

دکتری که پیشش رفتی متخصص ارتودنسی بود یا نه؟ 

من زنداداشم لمینیت کرده هشت تا دندون بالاشو الان پشیمونه

عزیزم ایشون میگه یدونه دندونه

یدونه دندون واقعا راحته ولی هشت تا دندون لمینت کردن یعنی کل دندونای سالم رو از بین بردن معلومه پشیمونی داره

2706