1464
1411

عزیزم دکتر باید تشخیص بده که فک پایین هم نیاز داره یا ن . منم میخواستم فقط فک بالارو بزارم  ولی دکتر گفت فک پایین هم فک نکن مرتبه جای تغییر داره (ولی خب واقعا مرتب بود)ولی گفت باید با بالا یکی بشه و از این حرفا

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

نه مشکلی نیست خواهر من اینشکلیه  ولی ب تشخیص دکتر

هزینش چقد شده عزیزم؟من یکی از دندونام مشکل داره عقبتره دکتر گفت بیا برات کامپوزیت کنم بهتره ولی نمیدونم چیکارکنم

برای حل شدن مشکل پدرم یه صلوات میفرستی لطفا، انشالله ثوابش به خودتم برسه  
1473
هزینش چقد شده عزیزم؟من یکی از دندونام مشکل داره عقبتره دکتر گفت بیا برات کامپوزیت کنم بهتره ولی نمید ...

دوسال پیش زده هنوزم روشه نمیدونم دقیقا 

5 تومنی شد 

خدایا خودت بساز،خودت بسازی قشنگ تره
هزینش چقد شده عزیزم؟من یکی از دندونام مشکل داره عقبتره دکتر گفت بیا برات کامپوزیت کنم بهتره ولی نمید ...

اگر یه دندونه کامپوزیت کن

ارتودنسی خیلی دردسر داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

من فک بالام نیاز شدید به ارتودنسی داره فک پایینم مرتب هست من میگم اولویتم فعلا فک بالام هست واسه هزینشم میگم نصف میشه بهتره اول فک بالا رو انجام بدم اگه نیاز بود بعد فک پایینم انجام بدم

1476
46میلیوووون!!!

آره آخه فک پایین یک میل جلویه در حدی که دندونام روهم میزارم دندونای پایینم جلوتر از دندونای بالام وایمیسته اول یه ارتودنسی داره بعد جراحی بعد دوباره ارتودنسی احتمال داره نرم برای فک پایینم چون کسی متوجه نمیشه بعدشم شنیدم خیلی درد داره جراحیش

1450